Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Redakcja - zpleszewa.pl

A A A

Redakcje serwisów pleszewska.pl, jarocinska.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl, to grupa zaangażowanych i ambitnych dziennikarzy, którzy starają się pokazywać nasze miasto takim jakie jest. Tworzą ją osoby z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na rynku medialnym. Jeśli mają Państwo jakieś spostrzeżenia i uwagi, chcą Państwo z nami współpracować lub zaistnieć na łamach naszych serwisów - zapraszamy do współpracy.

 


› zpleszewa.pl › redakcja
 

Życie Pleszewa ul. Kaliska 24 63-300 Pleszew
Redakcja: (62) 508 10 17, Fax: (62) 508 10 45
Telefon interwencyjny: 509 082 655
www.zpleszewa.pl      email: redakcja@zpleszewa.pl

 

› REDAKCJA
 

Agnieszka Matusiak
a.matusiak@zycie-pleszewa.pl

Ewa Andersz-Wanat
e.wanat@zycie-pleszewa.pl

Farida Leśniewska
f.lesniewska@zycie-pleszewa.pl

Przemysław Góralczyk
p.goralczyk@zycie-pleszewa.pl

Jakub Nowak
j.nowak@zycie-pleszewa.pl

Piotr Hain
p.hain@zycie-pleszewa.pl

Piotr Budnik
p.budnik@zycie-pleszewa.pl

Piotr Kołaski
p.kolaski@zycie-pleszewa.pl

 

 

› BIURO REKLAMY › tel. 62 508 10 50
 

Katarzyna Cierniak
reklama@zpleszewa.pl
tel. 572 921 414

Marcin Wołowicz
m.wolowicz@zycie-pleszewa.pl
tel. 530 640 440

 

› BAZA FIRM
 

Katarzyna Cierniak
reklama@zpleszewa.pl
tel. 572 921 414

 


 

R E K L A M A
R E K L A M A