Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona

11 chętnych do pracy w urzędzie

› Aktualności› Samorząd 6 miesięcy temu    5.11.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Gizałki. Kto zostanie nowym urzędnikiem? 11 chętnych do pracy w urzędzie

Jest praca w urzędzie w Gizałkach. Tym razem poszukiwany jest specjalista na stanowisko ds. ochrony środowiska w referacie nieruchomości, środowiska i planowania przestrzennego. Jedno z wymagań to wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne, rolnictwo, zagospodarowanie przestrzenne. Dokumenty można było składać do 24 października. Chętnych nie brakowało. W wyniku wstępnej selekcji do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowało się 11 kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Są to nie tylko mieszkańcy gminy Gizałki, ale również gmin: Czermin, Chocz, Jarocin czy Pyzdry. – Zdecydowałem się zatrudnić osobę do referatu nieruchomości, środowiska i planowania przestrzennego – wyjaśnia wójt Gizałek, Robert Łoza. Nowy urzędnik będzie zajmował się m.in. obsługą programu „Czyste powietrze”, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli składać wnioski na miejscu. Tutaj też dokumenty będą oceniane, a następnie przekazywane do Poznania, gdzie zapadnie decyzja o przyznaniu bądź nie dotacji na wymianę starych kotłów czy termomodernizację budynków jednorodzinnych. Będzie to spore ułatwienie, bo do tej pory dokumenty trzeba było składać w stolicy województwa.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zero
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Smiać się chce.Składajcie,składajcie -dostaniecie tę pracę jak nic.Ludzie już wiedzą kto dostanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ urzędnik
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Tak się dzieje we wszystkich urzędach. To wielki pic na wodę. Byłoby to bardziej uczciwie i obiektywnie, gdyby komisja dokonująca wyboru była z np w urzędu wojewódzkiego.