Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMYŚLISZMASZ

15 tys. zł na start. W tej szkole dwie osoby z naszego powiatu będą mogły studiować za darmo

› Aktualności 12 dni temu    23.05.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. starostwa

Powiat pleszewski. Dwa bony - każdy o równowartości 15 tys. zł - przekazała władzom powiatu pleszewskiego Magdalena Górska - założyciel Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu. Pieniądze pozwolą na opłacenie trzyletnich studiów licencjackich na wspomnianej uczelni.

 

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu ufundowała dwa bony edukacyjne - o wartości 15 tys. zł każdy - które trafić mają do dwóch uczniów z powiatu pleszewskiego.

Niedawno starostwo powiatowe w Pleszewie odwiedziła Magdalena Górska - założycielka wspomnianej uczelni, która przekazała bony na ręce starosty pleszewskiego Macieja Wasielewskiego.

Wspomniane dwa bony trafią do dwóch absolwentów pleszewskich szkół średnich, którzy zdecydują się podjąć studnia na WSHiU. Pianiądze pozwolą pokryć czesne za trzylenie tudia licencjackie na dowolnym kierunku kształcenia w tej uczelni.

Podobne stypendia trafiły również do wielu innych powiatów w Wielkopolsce. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!