Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AMICHALSKI RURY

B-klasa: mendel goli w dwóch meczach

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    3.11.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Tak jedną z bramek strzelił Piotr MaciejewskiTak jedną z bramek strzelił Piotr Maciejewski fot. P. Hain

Aż piętnaście goli padło w dwóch meczach z udziałem zespołów z pleszewskiego powiatu. Najważniejsze, że i Las Kuczków, i Stal II Pleszew wygrali swoje mecze.

LAS KUCZKÓW – VICTORIA II SKARSZEW 6:0

Piłkarze Lasu okazali się bardzo wyrozumiali dla rezerw Victorii, wbijając jej „tylko” sześć bramek. Ten mecz powinien zakończyć się w dwucyfrowych rozmiarach, jednak skuteczność nie była mocną stroną podopiecznych trenera Wojciecha Kwiecińskiego. Miejscowi nie wykorzystali nawet rzutu karnego, bo Paweł Duczmal strzelił zbyt czytelnie. Bramki natomiast zdobyli Piotr Maciejewski (3), Konrad Reimann (2) i Dominik Foterek. Kuczkowianie zagrają w tym roku jeszcze raz. 10 listopada podejmą w zaległym meczu Spartę Russów.

LISKOWIAK LISKÓW – STAL II PLESZEW 4:5

Stalowcy po dziesięciu minutach wygrywali już z gospodarzami 3:0, a po pierwszej połowie 5:1. Łupem bramkowym podzielili się Bartłomiej Bąkiewicz (3) i Jeremi Wabiński (2). W 58’ Dominik Koliński ujrzał czerwoną kartkę i zespołowi Andrzeja Latańskiego przyszło grać w osłabieniu. Gracze Liskowiaka grę w przewadze wykorzystali, strzelając trzy gole, ale do remisu nie zdołali doprowadzić. Stalowcy wyprzedzili w tabeli swoich rywali i zimę spędzą na trecim miejscu w tabeli grupy 6.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!