Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMYŚLISZMASZ

Bardzo ważny apel medyków! - Konsekwencje takich zachowań mogą być tragiczne - ostrzegają

› Aktualności 2 miesiące temu    20.03.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pracownicy PCM w Pleszewie apeluję: Nie kłam medyka!Pracownicy PCM w Pleszewie apeluję: Nie kłam medyka!

Powiat pleszewski. - Nie kłam medyka - apelują wprost pleszewscy ratownicy. Jak zaznaczają, konsekwencje takich zachowań mogą być bowiem tragiczne.

 

Pleszewscy medycy - w tym niezwykle trudnym dla wszystkich okresie - są na pierwszej linii frontu. Codziennie narażają swoje zdrowie i życie - by nieść pomoc innym.

Już wcześniej opublikowaliśmy dramatyczny apel ratownika Dominika Kołaskiego, w którym wprost prosił o odpowiedzialność i szczerość.

- Wzywając Zespół Ratownictwa Medycznego nie oszukujcie dyspozytora zbierającego wywiad, bez potrzeby nie udawajcie się na SOR czy do przychodni. Wykonajcie najpierw telefon do lekarza podstawowej opieki medycznej czy sanepidu. Dostaną tam Państwo rzetelne informacje co należy robić. Państwa nieodpowiedzialna postawa poprzez zatajenie prawdy sparaliżuje działania lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych - komentował.

CZYTAJ CAŁOŚĆ: "Zaczynamy pracować ponad siły". Dramatyczny apel pleszewskiego ratownika medycznego

Teraz pleszewscy medycy ponownie apelują gorąco do mieszkańców. Bo sprawa jest naprawdę poważna, a niestety wciąż nie brakuje przypadków zatajania prawdy - przy wzywaniu pomocy.

- Szanowni Państwo, w mediach w ostatnim czasie wielokrotnie spotykaliśmy się z apelami pracowników służby zdrowia, aby nie kłamać medyków. Konsekwencje takich zachowań mogą być naprawdę tragiczne. Mimo apeli wiele jest jeszcze takich przypadków, dlatego apelujmy #NieKłamMedyka - zaznaczają nasi medycy

My również przyłączamy się gorąco do wspomnianego apelu. Nie okłamujmy medyków! To kwestia odpowiedzialności za zdrowie - nas wszystkich.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Szybki
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Mam nadzieję że ta kobieta co złamała kwarantannę i dostanie te 5000 dla przykładu a gazeta napiszę o tym
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji