Bazar pokonany

Bazar pokonany - Zdjęcie główne

Siatkarki Libero w ostatnim meczu tego sezonu w Pleszewie pokonały Bazar Śrem. Rywalki, liderujące grupie zespołów, walczących o miejsca 7-12, nie ugrały ani seta. W pierwszej odsłonie dominowały, ale finisz podopiecznych Artura Kukuły był piorunujący. Sytuacja omal nie odwróciła się w ostatniej odsłonie. Tym razem pleszewianki zyskały pięciopunktową przewagę, ale śremianki doprowadziły do remisu po 23. Dwie ostatnie piłki okazały się zwycięskie i dzięki temu mecz zamknął się w 80 minutach. (ph)

LIBERO PLESZEW - BAZAR ŚREM 3:0 (28:26, 25:22, 25:23)

Libero Pleszew: D. Nowicka, O. Twarda, D. Janowicz, D. Kalużna, A. Doczekalska, A. Kwiatkowska oraz K. Chwalińska (l), W. Graczyk