Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWspiermayPleszewskie-A1

Burmistrz Arkadiusz Ptak: Kryzys jeszcze się pogłębi [WYWIAD]

› Aktualności 2 miesiące temu    28.05.2020
Redakcja
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Wywiad z burmistrzem Pleszewa w najnowszym papierowym wydaniu Wywiad z burmistrzem Pleszewa w najnowszym papierowym wydaniu "Życia Pleszewa"

Pleszew. Miasto i Gmina Pleszew. Rozmowa z Arkadiuszem Ptakiem - burmistrzem Pleszewa.

 

- Problem związany z sytuacją finansową gmin widoczny był jeszcze przed koronawirusem - przypominam, że już w 2019 roku wielokrotnie mówiliśmy m.in. o kwestii finansowania oświaty, zmianach w PIT itd. Epidemia i związany z nią kryzys gospodarczy sprawiły, że tylko pogłębi się to w kolejnych miesiącach - mówi w dużej rozmowie z "Życiem Pleszewa" burmistrz Arkadiusz Ptak.

 

W najnowszym papierowym wydaniu "Życia Pleszewa" znajdziecie bardzo duży wywiad z burmistrzem Pleszewa - Arkadiuszem Ptakiem. 

Jak pracuje dziś magistrat? Czy będą cięcia w administracji? Czy urzędnicy powinni obawiać się zwolnień? Jak koronawirus wpływa na budżet miasta? Czy jakieś inwestycje w mieście są zagrożone? Czy czeka nas kolejna podwyżka za odbiór śmieci z posesji? Czy Pleszew może zrealizować program "deszczówka"?

Odpowiedzi na te i jeszcze wiele innych pytań znajdziecie w aktualnym papierowym wydaniu "Życia Pleszewa", który możesz kupić także online. [WYSTARCZY KLIKNĄĆ TUTAJ]

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gregor
miesiąc temu 4
Arek, nie bój. Władza zawsze się wyżywi ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wera57778
2 miesiące temu 3
Niedługo to opłatą za śmieci będą chcieli pokryć wszystkie długi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ arek
2 miesiące temu ocena: 100%  2
coś ten pan dziwnie wygląda
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
2 miesiące temu ocena: 100%  1
To fakt w Pacanowicach również problem związany z sytuacją finansową gmin widoczny był jeszcze przed koronawirusem. Smród i odór z okolicznych chlewni czuć od kilku lat...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji