Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Był poszukiwany przez policję. Został zatrzymany. Ale to nie wszystko

› Aktualności 7 miesięcy temu    15.01.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Policjanci, w Kościelnej Wsi zatrzymali 42-letniego kierowcę bmw, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
 


Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki BMW. Za kierownicą siedział 42-letni mieszkaniec gm. Gołuchów. Mundurowi poddali 42-latka badaniu na urządzeniu pomiarowym, które wykazało 2,9 promila alkoholu w organizmie – mówi Monika Kołaska, rzecznik pleszewskiej policji.Po sprawdzeniu mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że jest on poszukiwany przez kaliskich policjantów.
 


Kierowca trafił do aresztu. Najbliższe sześć miesięcy spędzi „za kratkami”.- Mężczyzna ma na sumieniu przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece, a teraz jeszcze kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 – mówi rzecznik KKP.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!