Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMYŚLISZMASZ

Czekamy na kanalizację – mówi sołtys Krzywosądowa

› Aktualności 6 miesięcy temu    30.11.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Mieszkańcy Krzywosądowa czekają na zakończenie prac związanych z budową kanalizacji w ich miejscowości. – Nitka już jest położona, teraz tylko czekamy, żeby mieszkańcy mogli się podłączyć. (…) , bo to wywożenie jest bardzo uciążliwe – mówi sołtys Roman Rauhut.

Dużo mieszkańców pyta, kiedy będzie zrobiona kanalizacja, bo to jest największe nasze utrapienie – przyznaje Roman Rauhut. Zdaje sobie jednak sprawę, że pewnych inwestycji przyspieszyć się nie da. - Teraz robione są Karsy – Kucharki, i lada dzień powinna się ta inwestycja zakończyć, wtedy będzie można myśleć o nas, bo nitka jest położona – tłumaczy sołtys i dodaje.

 

- Jak skończą tamto to wtedy będą mogli się podłączać nasi mieszkańcy. Wszyscy czekają, bo to wywożenie teraz jest bardzo uciążliwe. I nie jest wcale tanie – zaznacza Roman Rauhut. Nie kryje, że mieszkańców cieszą zwłaszcza inwestycje drogowe realizowane na terenie wsi. – Nie jest w tej kwestii źle, naprawdę – uważa sołtys.

 

I jako przykład podaje chociażby zaplanowaną modernizację drogi powiatowej wraz z budową ścieżki rowerowej.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!