Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Czy trasa z Fabianowa do Kotlina doczeka się remontu?

› Aktualności 8 miesięcy temu    21.09.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Tak dziś prezentuje się droga Fabianów-KotlinTak dziś prezentuje się droga Fabianów-Kotlin

Gmina Dobrzcya. Dziury łatane w nieskończoność, wyboje, uskoki, nierówności - tak od lat prezentuje się droga łącząca dwa powiaty: pleszewski i jarociński - na trasie z Fabianowa do Kotlina. Teraz pojawiło się w końcu światełko w tunelu na remont.

 

- Ta droga rzeczywiście jest w fatalnym stanie - przyznaje nam Maciej Przybyłek, sołtys wsi Fabianów w gminie Dobrzyca. Sami kierowcy mówią jeszcze dosadniej. - Ta droga to koszmar! - komentuje wprost jedna z osób znająca wspomnianą drogę niemal „na pamięć”.

I trudno się dziwić - trasa Fabianów-Kotlin od lat jest prawdziwą zmorą kierowców. Przemieszczane się w tej okolicy jest bowiem nie lada wyzwaniem dla zawieszenia każdego auta. - Ta droga wymaga natychmiastowego remontu - kwitowali nie raz i nie dwa zbulwersowani kierowcy, którzy kontaktowali się w z naszą redakcją.

Jak się okazuje, w końcu pojawiło się światełko w tunelu, które daje nadzieję na remont wspomnianej drogi.

Co mówią nam władze starostwa? 

PRZECZYTASZ O TYM WKRÓTCE W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kierowca
8 miesięcy temu 1
Zapraszamy rowniez do Suchorzewa... 2 auta nie moga sie minac, a na zebraniach wiejskich nakrecaja nam makaron na uszy... A z droga nic nie robia... Ewidetnie zmiana soltysa jest potrzebna
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji