Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Czy w Pleszewie mogą zbudować Mieszkania Plus?

› Aktualności 14 dni temu    13.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Czy w Pleszewie mogą być budowane lokale w ramach rządowego programu Mieszkanie+?

 

Popyt na mieszkania jest wciąż w Pleszewie ogromny – co widać choćby po zainteresowaniu już trwającymi inwestycjami w mieście – zarówno prywatnymi jak i tymi zaplanowanymi przez miasto.

PLESZEW. BUDOWA MIESZKAŃ

Przypomnijmy: nowe mieszkania są już praktycznie gotowe w okolicach ul. Armii Poznań, gdzie osiedla wybudowało dwóch deweloperów, prawie gotowe są już również bloki wybudowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko-Własnością w Pleszewie przy ul. Grunwaldzkiej, ponadto ogromnym zainteresowaniem cieszą się plany budowy nowych bloków przez władze Pleszewa – w okolicach osiedla Mieszka I – na 96 lokali było aż 600 chętnych! (budowa rozpocznie się w przyszłym roku, dop. red.).

Czy w związku z tak ogromnym zapotrzebowaniem na lokale - możliwa jest realizacja w Pleszewie rządowego programu Mieszkanie Plus? Warto zaznaczyć, że tego typu mieszkania czynszowe hurtowo budowane są choćby w pobliskim Jarocinie, gdzie również „schodzą na pniu”.

Czy Pleszew również ma to w planach?

WIĘCEJ PRZECZYTASZ WKRÓTCE W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!