Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Derbowe zwycięstwo Żaków Taczanów

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 12 miesięcy temu    9.06.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Żaki zwyciężyły LKS II Gołuchów 1:0Żaki zwyciężyły LKS II Gołuchów 1:0 fot. P. Hain

Żaki Taczanów definitywnie odebrały rezerwom LKS-u i tak już minimalne szanse na awans do klasy okręgowej. W derbowym starciu pokonały rywali z Gołuchowa 1:0.

Jedynego gola zdobył Leszek Kaniewski, dobijając piłkę odbitą przez Kamila Melkę po strzale z rzutu wolnego Jakuba Boreckiego. Jakub Borecki też mógł wpisać się na listę strzelców, ale minimalnie się pomylił, próbując wepchnąć piłkę do bramki wślizgiem. LKS II poważnie zagroził taczanowskiej bramce pod koniec pierwszej połowy, ale Krzysztof Śledzianowski w pięknym stylu wybronił strzał Patryka Zacharczuka. Po przerwie pomiędzy słupkami taczanowskiej bramki stanął Wiktor Jaśkiewicz i spisał się wybornie. To dzięki niemu Żaki obroniły jednobramkową przewagę. Nie dał się pokonać ani Tomaszowi Kazurowi, ani Maciejowi Marcinkowskiemu, raz w sukurs przyszła mu poprzeczka. – Derby są nasze, hej Żaki, derby są nasze – cieszyli się po meczu zawodnicy trenera Piotra Owczarskiego. Niestety na tarczy powrócili z wyjazdów piłkarze Gladiatorów i Prosny. Pieruszyczanie ulegli w Droszewie Sokołom 1:3 (gola na 1:0 strzelił Bartosz Łyskawka). Choczanie zostali rozgromieni w stosunku 3:8 przez LZS Godziesze (gole: Mateusz Rybarczyk – 2, Michał Furtak). Czarni Dobrzyca zdobyli punkty dzięki walkowerowi za nieodbyty mecz z KS Kościelną Wieś.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!