Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Dobrzyca. Biblioteka działa, ale na określonych zasadach

› Aktualności 14 dni temu    13.05.2020
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Dobrzyca. Biblioteka w Dobrzycy wznowiła - częściowo - swoją działalność.

 

 

Od maja w dobrzyckiej bibliotece uruchomiona została usługa wymiany książek. Wciąż zamknięty pozostaje jednak dostęp do księgozbioru znajdującego się na regałach, nieczynne są również czytelnie: czasopism i internetowa.

Obsługa czytelników odbywa się od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00.

Przed przyjściem trzeba się jednak umówić na wizytę - aby to zrobić należy najpierw skontaktować się telefonicznie lub mailowo, (tel. 74 13 176 mail: bibliotekadobrzyca@op.pl).

 

CZYTAJ TAKŻE: Pleszew. Biblioteka zostanie otwarta, ale na określonych zasadach. Zobacz jakich!

Uwaga - książki zwracane będą poddawane jeszcze 14-dniowej kwarantannie. Dopiero po tym czasie wrócą do ogólnego księgozbioru. Czytelnik może ponadto wypożyczyć maksymalnie 5 książek. Poza tym przy wymianie obowiązują ogólne zasady bezpieczeństwa - jak m.in. obowiązek zasłaniania nosa i ust.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wolumen
14 dni temu ocena: 23%  3
Chcąc wypożyczyć dzisiaj książkę, trzeba się umówić na wizytę, jak do lekarza specjalisty poprzez telefon lub emaila. Dobre . Trochę podobne do kupna na wigilię karpia celem wpuszczenia go do stawu w Nowym Świecie. haha haha haha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wolumen
14 dni temu ocena: 25%  2
Mówią że wypożyczone z biblioteki książki, trzeba czytać w maseczce i rękawiczkach. Najbezpieczniej jest teraz łazić po bibliotekach, Najlepiej jest czytać w internecie. Wiadomości w nim miliony razy więcej niż w bibliotece. Jest jednak problem-co zrobić z zatrudnionymi w nich? ps. biblioteki dzisiaj to przeżytek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ano
13 dni temu ocena: 80%  1
Wolumen sam jesteś przeżytek, my korzystamy z bibliotek i mam nadzieje, ze juz niedługo będzie wszystko normalnie funkcjonować. Tak głupie komentarze to mogą umieszczać ludzie ograniczeni umysłowo. Ciekawe co zrobisz Wolumen jak zabraknie ci prądu? Też skorzystasz z internetu, który powie ci co zrobić. No naprawdę ogarnij się