Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Dwa zgłoszenia, jeden zgon.

› Aktualności› Na sygnale 6 miesięcy temu    11.02.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSP Dobrzyca

Pleszew. Dobrzyca. Dwa zgłoszenia, jeden zgon.

W poniedziałek policja otrzymała dwa podobne zgłoszenia.

Pierwsze dyżurny pleszewskiej komendy odebrał przed południem. Czego dotyczyło?W jednym z mieszkań przy ul. Lipowej w Pleszewie znajduje się starsza osoba, która potrzebuje pomocy, a nie ma możliwości dostania się do środka. Potrzebna była pomoc strażaków z PSP w Pleszewie, którzy otwarli drzwi do mieszkania. Policjanci i strażacy zastali starszą kobietę, która, jak się okazało, zasłabła. Została ona przewieziona do szpitala na badania kontrolnemówi asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy KPP w Pleszewie.

W tym czasie policjanci otrzymali drugie podobne zgłoszenie. Tym razem w Koźmińcu. Tam też interweniowali strażacy, którzy otwarli drzwi do domu. W mieszkaniu znaleźli zwłoki 48-letniego mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych i wykluczył działanie osób trzecich.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!