Ekomix samodzielnie

Ekomix samodzielnie - Zdjęcie główne

Piłkarze Ekomixu pokonali w meczu "na szczycie" Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej Edbet Kowalew/Stalpot i zostali samodzielnymi liderami rozgrywek. Kowalewianie prowadzili do przerwy 1:0, ale w drugiej połowie Ekomix zdołał strzelić trzy bramki. Podobny przebieg miał mecz, który wyłonił trzeci zespół w tabeli rozgrywek. Oldboys Kupers Chocz zwyciężał Tilgnera 1:0, by dać sobie strzelić w drugiej połowie cztery bramki. Dwie z nich zdobył Marcin Woźniak i z dorobkiem ośmiu trafień objął samodzielne przodownictwo w rankingu strzelców. Drinkers przegrał ponadto z Victorią Elektro-Miz 1:5 (cztery gole Piotra Szczepaniaka!), a Hatex uległ 2:3 LZS-owi Kuczków. (ph)