FLG: Remis w meczu na szczycie

FLG: Remis w meczu na szczycie - Zdjęcie główne

Pojedynek „na szczycie” Futsal Ligi Gołuchów nie wyłonił zwycięzcy. Starcie pomiędzy LZS-em Gołuchów, a Myjnią pod Brzozą zakończyło się sprawiedliwym remisem.

Drużyna Macieja Pisarskiego objęła prowadzenie w ostatnich sekundach pierwszej połowy po trójkowej akcji Krzysztofa Matuszaka, Jacka Pacyńskiego i Szymona Augustyniaka. Liderzy rozgrywek dwukrotnie obili słupek i dopiero za trzecim razem piłka ich posłuchała. Maciej Marcinkowski strzelił nie do obrony po ciekawie rozegranym rzucie wolnym. Dwie minuty później zespół z Lenartowic odzyskał prowadzenie. Radosław Bryś skorzystał z podania od Szymona Augustyniaka i kopnął piłkę praktycznie do pustej bramki. LZS Gołuchów uratował remis na cztery minuty przed zakończeniem i znów po strzale Macieja Marcinkowskiego. Podział punktów sprawił, że do dwójki liderów dołączył LZS Kuchary, rozdzielając ich w tabeli. Jedno jest pewne – emocji tego najbardziej wyrównanego sezonu nie zabraknie do końca.

FUTSAL LIGA GOŁUCHÓW

Termin XX – 22. lutego 2020:

Spomasz Pleszew S.A. – Kajew               13:2

Gole: Błażej Janecki (6), Jacek Janecki (3), Maciej Paterka (3), Norbert Rogacki – Miłosz Wojcieszak

LZS Gołuchów – Myjnia pod Brzozą          2:2

Gole: Maciej Marcinkowski (2) – Szymon Augustyniak, Radosław Bryś

Bloki Gołuchów – LZS Tursko                    5:3

Gole: Paweł Stempień (2), Hubert Kupczyk, Mateusz Grabarek, Łukasz Trzęsała – Mateusz Szkudlarski, Krzysztof Maryniak, Michał Łusiak

Stal-Pot Amatorzy – LZS Kuchary              2:4

Gole: Maciej Kałużny, Tomasz Mikołajczak – Krzysztof Banasiak, Rafał Glapa, Dominik Marcinkowski, Wojciech Szymczak

CX-80 – Krzywosądów                               7:4

Gole: Mateusz Kuś (2), Łukasz Nadera (2), Michał Ciesielczyk, Łukasz Szymański, Tomasz Marchwacki – Maciej Dobrzyński (2), Wojciech Kuznowicz, Mateusz Szymczak

LZS Jedlec – Tilgner-Veritas                      4:7

Gole: Tomasz Pływaczyk (3), Marcin Góralczyk – Dominik Włodarczyk (2), Mikołaj Adamek (2), Piotr Szczepaniak, Mariusz Rybarczyk, Łukasz Marcinkowski

Tabela:

1. LZS Gołuchów                                 20           43           100:43

2. LZS Kuchary                                    20           43           106:55

3. Myjnia pod Brzozą                           20           43             94:56

4. Bloki Gołuchów                                20           39             76:45

5. LZS Tursko                                      20            39            111:70

6. Spomasz Pleszew S.A.                    20           35            108:75

7. Tilgner-Veritas                                  20           31             105:83

8. Stal-Pot Amatorzy                            20            29             89:91

9. CX-80                                               20            21             79:99

10. Krzywosądów                                 20            15             75:106

11. LZS Jedlec                                      20             6              46:139

12. LZS Kajew                                      20             3               43:170