Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Gmina Gizałki. Dzisiaj pogrzeb dyrektor GCK

› Aktualności› Wydarzenia 12 dni temu    23.05.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Gizałki. Dzisiaj pogrzeb dyrektor GCK - Jolanty Roszak.

 

Dzisiaj - w sobotę 23 maja - odbędą się uroczystości pogrzebowe Jolanty Roszak, dyrektor GCK w Gizałkach. Początek mszy żałobnej o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Szymanowicach.

Dyrektor GCK W Gizałkach wspomina Patrycja Woźniak-Konecka, szefowa GOK w Choczu:

W środowy poranek dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Joli Roszak pani dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Gizałkach, Mojej Zacnej Koleżanki.

Z Jolą znałyśmy się od dawna. Byłyśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Często rozmawiałyśmy o naszych branżowych sprawach. Wymieniałyśmy poglądy. Dzieliłyśmy się informacjami z dziedziny kultury. Omawiałyśmy różne rozwiązania. Zawsze mogłam uzyskać od niej radę , rozmowę , pomoc. Bardzo lubiłam Jolę i jej młodzieżowy charakter. Pomimo dzielącej nas różnicy wieku, zawsze czułam ,że traktuje mnie jak swoją koleżankę, a później nawet trochę jak swoją powierniczkę. Jola bardzo szanowała swoich rodziców, którymi opiekowała się do ich śmierci. Bardzo emocjonalny był dla niej ten czas. Z przyjemnością wspominała Kraków, gdzie uczęszczała do szkoły podstawowej.

Wiem, że bardzo lubiła pracować dla społeczeństwa Gminy Gizałki, szanowała swoich przełożonych i współpracowników. Była dobrym człowiekiem. Zawsze uczynna, uśmiechnięta, gotowa służyć innym. Starała się, aby kultura się rozwijała.

Gościła na naszych jubileuszach orkiestry dętej . Jej życzenia były przekazywane z wielką kurtuazją i uznaniem dla naszej pracy. Bardzo się szanowałyśmy.

Trudno jest pisać o Koleżance w czasie przeszłym…………………..

Trudno jest powiedzieć Żegnaj Koleżanko……………………….

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ewa
12 dni temu 1
Pani Jolu za szybko .......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji