Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Apiasecki akumulatory

Gmina Gołuchów dołączyła do programu WSPIERAJ SENIORA !

› Aktualności 27 dni temu    30.10.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Gołuchów przystępuje do programu „Wspieraj Seniora” na rok 2020.

 

Program trwa do 31 grudnia 2020.

 

Celem programu jest zapewnienie usługi wsparcia seniorów w wieku 70 lat i więcej, którzy w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu. 

 

Wsparcie seniorów będzie polegało w szczególności na dostarczeniu zakupów (tzn  artykułów podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej.)

 

Osoba starsza w wieku 70 lat i więcej, która zdecyduje się pozostać w domu może skorzystać ze wsparcia dzwoniąc na ogólnopolską infolinię w ramach programu Solidarnościowy Korpus Seniorów- nr telefonu:  22 505-11-11.

Koszty zakupów pokrywa senior. Senior przekazuje pieniądze przed dokonaniem zakupów. Zasady i sposób rozliczania ustala indywidualnie ośrodek pomocy społecznej, podczas pierwszego kontaktu z każdym zgłaszającym.

Osoba przyjmująca zgłoszenie przekaże prośbę do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołuchowie, następnie  pracownik ośrodka skontaktuje się z Seniorem, zweryfikuje zgłoszenie i ustali usługę wsparcia.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!