Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMYŚLISZMASZ

Gmina Pleszew. W nocy spłonęły cztery auta

› Aktualności 6 miesięcy temu    7.11.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. PSP Pleszew

Gmina Pleszew. Ludwina. Dziś w nocy w Ludwinie doszło do pożaru na jednej z posesji. Spłonęły cztery samochody. 

 

Jak informują pleszewscy strażacy pożar na jednej z posesji zauważono około godziny 2.00. Na miejsce udały się dwa zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Pleszewie.

- Gdy strażacy dotarli na miejsce okazało się, ze płoną samochody osobowe, częściowo już rozmontowane. Na palące się pojazdy podano jeden prąd piany gaśniczej skutecznie tłumiąc ogień. Jednocześnie podano prąd piany w obronie pobliskiego garażu. Po dogaszeniu pojazdów dokładnie sprawdzono je kamerą termowizyjną - relacjonują strażacy.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ gosc
  6 miesięcy temu 2
  wazne jest to ze podano piane pozniej na prad a pozniej pierwsza woda na przod brawo h mnie pbchodzi co podano wazne czy ugasoli ogien
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ekolog
  6 miesięcy temu 1
  No to teraz pytanie czy właściciel posesji miał koncesję na demontaż samochodów? Czy z demontowanych samochodów zabezpieczono oleje i inne płyny żeby nie dostawały się do gleby podczas rozbiórki? czy posiadały ważne polisy OC? Kto zapłaci za emisję CO2 z tego pożaru?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji