Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Gmina Pleszew. W pociągu bił 21-latka laptopem po głowie. Sprawcę zatrzymano na stacji

› Aktualności miesiąc temu    19.05.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Gmina Pleszew. Kowalew. Taczanów Drugi. Pleszewscy policjanci zatrzymali 18-latka, który na stacji w Kowalewie wszedł do jednego z przedziałów i zaatakował 21-latka - pobił go i ukradł mu laptopa.

 

Jak informują pleszewscy policjanci do zdarzenia doszło w pociągu relacji Poznań – Kępno. Na stacji w Kowalewie do jednego z przedziałów wsiadł 18-latek, mieszkaniec Białegostoku.

W pewnym momencie, bez żadnego powodu, zaczął bić siedzącego tam 21–latka z Poznania. Zabrał mu laptopa, którym zaczął uderzać go po głowie. Domagał się też wydania pieniędzy. Na szczęście, pokrzywdzony zdołał wyrwać się swojemu oprawcy.

Sprawca został ujęty przez dwóch pasażerów pociągu, w momencie, gdy zaczął uciekać z przedziału, w którym doszło do zdarzenia.

- Po godz. 20.00 został zatrzymany przez pleszewskich policjantów na stacji PKP w Taczanowie Drugim. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a 18-latek, po zbadaniu przez lekarza, do policyjnego aresztu - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

Jak dodaje, na podstawie zebranego materiału dowodowego, usłyszał on zarzut dokonania rozboju.

- 18-latek, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat - mówi Monika Kołaska.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
miesiąc temu 3
Już się w głowie nie mieści co sie w dzisiejszym czasie dzieje z młodzieżą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szybki
miesiąc temu ocena: 0%  2
Jak by taki gnoje.K zrobił komuś tak z mojej rodziny to?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PPL
miesiąc temu ocena: 100%  1
I na taczanowie był skuty jak pies
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji