Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Gołuchów. Impreza w OKL. „Spotkanie z lasem”. Zobaczcie co tam się działo [FILM]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    13.06.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Niezwykłą przygodę można było przeżyć w Gołuchowie. Miejscowy Ośrodek Kultury Leśnej zaprosił – i to po raz kolejny - na festyn edukacyjny „Spotkanie z lasem”.

W Gołuchowie na imprezie wszystkich powitał dyrektor OKL-u, który był organizatorem „Spotkania z Lasem” - Benedykt Roźmiarek. Po czym swoje umiejętności artystyczne zaprezentowały uczennice z III LO w Kaliszu, a zaraz po nich przedszkolaki z Gołuchowa. Na scenie rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Las nam darzy", gdzie w kategorii szkół średnich triumfowało pleszewskie niepubliczne LO. Podsumowano także aktywność ekologiczną dzieci i młodzieży w ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi. Wręczono nagrody w rozmaitych konkursach oraz odznaki "Opiekun Miejsc Przyrodniczo-Cennych Gołuchowa".

To jednak nie wszystko. W Gołuchowie – na terenie OKL-u - dzieci i młodzież mogli skorzystać z wielu atrakcji, bo przygotowano dla nich szereg warsztatów od garncarskich przez wikliniarskie, po pokazy pszczelarskie.

To zaś oznaczało tylko jedno – na takim festynie OKL-u w Gołuchowie nie było chwili na nudę. Patronat medialny nad "Spotkaniem z lasem" sprawowało "Życie Pleszewa". Relacja w najbliższym papierowym wydaniu naszego tygodnika. A już dziś obejrzyjcie film ze „Spotkania z lasem” i zobaczcie – co się tam działo!

 


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!