Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASoho A1_04_2020

Happy Bus w Pleszewie. Super atrakcja dla najmłodszych!

› Aktualności 5 dni temu    30.07.2020
Redakcja
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A

Na pleszewskim rynku stanął „Happy Bus” – czyli autobus pełen rozrywek dla najmłodszych.

 

Dzieci mogły przez całe popołudnie bezpłatnie bawić się do woli na trampolinach i szaleć na dmuchańcach. Przy okazji można było pomalować sobie twarz.

 

Inicjatorem akcji była fundacja Happy Kids – działająca na rzecz dzieci, których rodzicom odebrano lub ograniczono prawa rodzicielskie. Do tej pory organizacji udało się wybudować 14 rodzinnych domów dziecka w całej Polsce, a w ciągu najbliższych dwóch tygodni otworzone zostaną kolejne 3.

 

Warto nadmienić, że o dobrą zabawę zadbali wolontariusze fundacji, którzy są dawnymi wychowankami rodzinnych domów dziecka.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (7)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Pleszewiaków klku
  2 dni temu ocena: 100%  7
  ~ Pleszewiakó kilku minutę temu 3TRAGEDIA dzieje się w Pleszewie! W minionym tygodniu, "po cichu" WYCIĘTO KOLEJNE 8 - 10 STARYCH DRZEW rosnących na skrzyżowaniu ulic Targowa - Słowackiego wzdłuż drewnianego płotu przy posesji nr 28. Jeżeli my mieszkańcy miasta nie przeciwstawimy się tego typu działaniom Burmistrza i Starosty, Pleszew już w I połowie XXI w. stanie się pustynią. Poza tym chce się zapytać gdzie się podział pan Edward Karnicki – prezes pleszewskiego oddziału Ligi Ochrony Przyrody, gorący miłośnik ekologii i Pleszewianin Roku 2009, który tak wspaniale walczył o zielony Pleszew?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dziadek
  4 dni temu ocena: 100%  6
  Dlaczego ci opiekunowie dzieci są tacy lekkomyślni? Aż się prosi, żeby dla ostrzeżenia wirus ich zaatakował. Dziwić się należy organizatorom tej imprezy i władzom miasta, że są tacy nieodpowiedzialni narażając zdrowie mieszkańców Pleszewa. Fontannę potrafią zamknąć dla bezpieczeństwa, ale "wesołe miasteczko" na Rynku to już jest bezpieczne ? !. Gdzie tutaj jest pleszewski Sanepid?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ maska
  4 dni temu ocena: 100%  5
  Maska to ozdoba brody a nie zabezpieczenie przed wirusem jak widać na zdjęciach. Gdzie była policja dawać mandaty to zaraz by się zrobiło bezpiecznie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ virus@pl
  3 dni temu ocena: 100%  4
  Maseczki na "papie" to nie sprawa policji a Sanepidu Pleszew ewent. Straży Miejskiej. Obu tych instytucji zabrakło na Rynku. Żaden problem wrócić do tematu i ukarać osoby dorosłe obecne na imprezie bez maseczek, oczywiście przy pomocy policji. Zdjęcia są dowodem. Nie zlikwidujemy coronavirusa, gdy nie walniemy ludzi po kieszeniachi.
  ~ Ktoś
  5 dni temu 3
  No proszę, komentarze wyłączone. Co za dno .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aga
  5 dni temu ocena: 0%  2
  Nie tak calkiem bezplatnie jak reklamowane
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marek
  5 dni temu ocena: 100%  1
  Happy korona, brawo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji