Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Historyczne derby w Gołuchowie

› Sport i rekreacja 5 miesięcy temu    12.01.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Uczestnicy meczu pomiędzy LKS-em Gołuchów, a Chrobrym GizałkiUczestnicy meczu pomiędzy LKS-em Gołuchów, a Chrobrym Gizałki fot. P. Hain

Do historycznego starcia doszło w Gołuchowie. Drużyny LKS-u Gołuchów i Chrobrego Gizałki po raz pierwszy zagrały przeciwko sobie w meczu IV ligi tenisa stołowego.

Pojedynek miał zacięty przebieg i zakończył się wygraną miejscowych 10:7. Zespół LKS-u reprezentowali: Dariusz Bijak (3,5 punktu), Aleksander Lis (3,5), Rafał Wojcieszak (3), Krzysztof Kraszkiewicz i Paweł Jańczak. W gizalskim zespole wystąpili: Radosław Filipiak (3,5), Jacek Borowski (2), Andrzej Glapa (1,5) i Majka Majdecka. W równolegle rozgrywanym pojedynku Żaki ograły w Taczanowie Drugim Krotosza Krotoszyn 10:4. Punktowali: Adam Zaworski (3,5), Wiktor Talar (2,5), Norbert Frąckowiak (2) i Robert Woźniak (2). Taczanowianie umocnili się w tabeli na drugim miejscu. Gołuchowianie awansowali na piąte kosztem Chrobrego.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!