Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Józefów. To był niesamowity, jubileuszowy Western Zlot [FOTO]

› Aktualności 10 miesięcy temu    9.07.2019
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Ewa Andersz-Wanat

Klub Iskra MC Poland już po raz piąty zorganizował w wiosce indiańskiej w Józefowie Motocyklowy Western Zlot. Przez cały weekend atrakcji na nim nie brakowało.

Były koncerty, scena taneczna z DJ-em, konkurencje np. siłowanie się na rękę lub przerzucanie opony od koparki, można było pojeździć na mechanicznym byku czy wojskowym pojazdem opancerzonym. Nie zabrakło także konkursów z nagrodami, a główną był motocykl. W sobotnie południe motocykliści wyruszyli z Józefowa do Chocza, przejeżdżając wioskami i wzbudzając wielkie zainteresowanie mieszkańców, którzy wychodzili przed domy i podziwiali wspaniałe maszyny. Po dotarciu na rynek w wyznaczonym miejscu zorganizowano szereg konkurencji. Zainteresowanie mieszkańców Chocza było ogromne. A wieczorem, na zakończenie zlotu, wystąpiła popularna kapela "Chłopcy z Placu Broni", ze swoimi największymi przebojami: "Kocham Cię", "Wolność" czy "O! Ela". Patronat medialny na zlotem objęło "Życie Pleszewa".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!