Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

K2 OFERTA PRACY

› Praca miesiąc temu    21.08.2020
Kinga Piotrowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Stale rozwijamy się, dając z siebie to co najlepsze: wiedzę, pasję i zdolność do zaspokajania oczekiwań naszych Klientów. Dzięki temu nasza firma, na przestrzeni 28 lat, stała się liderem wśród producentów chemii samochodowej, a marka K2 podbija serca miłośników motoryzacji.

Wejdź na www.k2.com.pl i poznaj nas bliżej, a następnie zaaplikuj na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. DETALU

Miejsce pracy: Stary Staw k. Ostrowa Wielkopolskiego

Do naszego zespołu poszukujemy osób z pierwiastkiem przedsiębiorczości.

Co jest do wzięcia?

- Tryb działania: biurowy (75%) i w terenie (25%);

- Praca w stałych godzinach: 8.00-16.00 (biuro);

- Wynagrodzenie w przedziale 4200zł – 7500zł netto, w zależności od wyników;

- Nowoczesne narzędzia pracy (CRM, raporty sprzedażowe, materiały marketingowe);

- Możliwość awansu;

- Materiały szkoleniowe;

- Praca w profesjonalnym i sympatycznym zespole.

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?

- Realizacja powierzonych planów sprzedażowych;

- Budowanie i utrzymywanie długofalowej i serdecznej relacji z Klientami;

- Aktywny udział w zapewnieniu najwyższych standardów obsługi;

- Współpraca z partnerami biznesowymi oraz działami wewnętrznymi firmy.

Czego oczekujemy?

- Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych lub gotowość do nauczenia się technik sprzedażowych;

- Nastawienia na osiąganie celów;

-Przedsiębiorczości, w tym gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej;

- Komunikatywności, pozytywnego nastawienia do ludzi;

- Samodzielności i dynamizmu w działaniu;

- Prawa jazdy kat. B;

- Mile widziane osoby, których pasją jest motoryzacja. Zapalonym miłośnikom 4 kółek oferujemy możliwość zatrudnienia na innych stanowiskach, adekwatnych do zainteresowań.

Jeśli nie masz doświadczenia, ale posiadasz duże nakłady pozytywnej energii, a rozmowy nie sprawiają Ci problemów, również zapraszamy do przesłania CV.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: pomoc@melle.com

Prosimy o zawarcie w treści CV klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. DETALU. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia, jednocześnie potwierdzam, iż zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej w treści ogłoszenia.'

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.