K2 OFERTA PRACY

Opublikowano:
Autor:

K2 OFERTA PRACY - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Stale rozwijamy się, dając z siebie to co najlepsze: wiedzę, pasję i zdolność do zaspokajania oczekiwań naszych Klientów. Dzięki temu nasza firma, na przestrzeni 28 lat, stała się liderem wśród producentów chemii samochodowej, a marka K2 podbija serca miłośników motoryzacji.

Wejdź na www.k2.com.pl i poznaj nas bliżej, a następnie zaaplikuj na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. DETALU

Miejsce pracy: Stary Staw k. Ostrowa Wielkopolskiego

Do naszego zespołu poszukujemy osób z pierwiastkiem przedsiębiorczości.

Co jest do wzięcia?

- Tryb działania: biurowy (75%) i w terenie (25%);

- Praca w stałych godzinach: 8.00-16.00 (biuro);

- Wynagrodzenie w przedziale 4200zł – 7500zł netto, w zależności od wyników;

- Nowoczesne narzędzia pracy (CRM, raporty sprzedażowe, materiały marketingowe);

- Możliwość awansu;

- Materiały szkoleniowe;

- Praca w profesjonalnym i sympatycznym zespole.

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?

- Realizacja powierzonych planów sprzedażowych;

- Budowanie i utrzymywanie długofalowej i serdecznej relacji z Klientami;

- Aktywny udział w zapewnieniu najwyższych standardów obsługi;

- Współpraca z partnerami biznesowymi oraz działami wewnętrznymi firmy.

Czego oczekujemy?

- Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych lub gotowość do nauczenia się technik sprzedażowych;

- Nastawienia na osiąganie celów;

-Przedsiębiorczości, w tym gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej;

- Komunikatywności, pozytywnego nastawienia do ludzi;

- Samodzielności i dynamizmu w działaniu;

- Prawa jazdy kat. B;

- Mile widziane osoby, których pasją jest motoryzacja. Zapalonym miłośnikom 4 kółek oferujemy możliwość zatrudnienia na innych stanowiskach, adekwatnych do zainteresowań.

Jeśli nie masz doświadczenia, ale posiadasz duże nakłady pozytywnej energii, a rozmowy nie sprawiają Ci problemów, również zapraszamy do przesłania CV.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: pomoc@melle.com

Prosimy o zawarcie w treści CV klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. DETALU. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia, jednocześnie potwierdzam, iż zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej w treści ogłoszenia.'

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE