Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Koniec z kolejkami? Bilety do kina kupisz przez internet

› Aktualności ponad rok temu    30.03.2018
Jakub Nowak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Kino Hel. Z początkiem kwietnia miasto wprowadzi możliwość zakupu biletów do kina Hel przez internet. To jednak nie koniec zmian - obiekt czeka jeszcze w tym roku także duża modernizacja.

 

Brak możliwości zakupu biletów przez internet był jedną z głównych bolączek osób, które chciały obejrzeć seans w pleszewskim kinie przy ul. Poznańskiej. By zdążyć na czas, często należało przyjechać na miejsce z dużym wyprzedzeniem. Teraz ma się to w końcu zmienić.

- Wprowadzenie internetowej sprzedaży biletów będzie poniekąd domknięciem dotychczasowych zmian związanych z wprowadzeniem kina w nowoczesny system funkcjonowania - komentuje wiceburmistrz Arkadiusz Ptak.

- Inwestycja kosztować będzie ok. 37 tys. zł, z czego 16,5 tys. zł Dom Kultury pozyskał w ramach środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej - dodaje włodarz Pleszewa.

Jak wspomniany system ma działać w praktyce? I jakie jeszcze zmiany czekają kino Hel w Pleszewie? Przeczytasz o tym wkrótce w papierowym wydaniu "Życia Pleszewa"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gregor
ponad rok temu 1
Lubię nasze kino. Jest takie kameralne. A ceny są o połowę niższe niż w wielkomiejskich molochach. Nie widzę potrzeby zakupu biletu przez internet. Postój w tej co najwyżej kilkunastoosobowej niedzielnej kolejce ma również swój urok. Zgromadzone pieniądze przeznaczył bym raczej na gruntowne pranie foteli. Zapach stęchlizny jaki się wynosi zeń jest odpychający. Nie zachęca do szybkiego powrotu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji