Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Ktoś wyrzucił szczenięta. Leżały w polu...

› Aktualności ponad rok temu    20.12.2016
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Mieszkaniec Witaszyc - jak informuje portal jarocinska.pl - znalazł niedaleko ulicy Podlesie trzy porzucone szczenięta.

- Tam jest taka ścieżka pomiędzy opuszczonym domem, a polem. W każdym bądź razie nic nie wskazywało na to, żeby pieski się zgubiły i tam zawędrowały same, matki też nie było nigdzie - opowiada mieszkaniec wsi i dodaje, że tego dnia temperatura była poniżej zera. - A jak mnie zobaczyły, że podchodzę, to z radości weszły by mi w nogawki i przy okazji wylizały całe dłonie.

Mężczyzna zabrał psy do samochodu i przekazał pod opiekę Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie. Porzucenie zwierząt zgłosił na policję, a sprawę opisał w mediach społecznościowych.

- Jeśli ktokolwiek rozpoznaje szczeniaki proszę o informację na policję. Mam nadzieje, że sprawa na tyle się rozgłośni i odnajdzie się ta wredna postać - bo człowiekiem go/jej nie nazwę - napisał wyraźnie wzburzony. - Polecam również ich adopcję ponieważ są śliczne, ufne i chętne do zabawy. Weterynarz stwierdził, że jest to mieszanka z terierkiem. Dlatego będzie małym psem.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!