Lekkoatleci na krajowych mistrzostwach LZS

Lekkoatleci na krajowych mistrzostwach LZS - Zdjęcie główne

Czworo reprezentntów LKS-u OSiR Pleszew uczestniczyło w dniach 1-2 czerwca w Zamościu w Krajowych Mistrzostwach LZS Juniorów w Lekkiej Atletyce.

Filip Grad zdobył brązowy medal. Reprezentant LKS-u OSiR Pleszew sukces odnotował w biegu na 800 metrów, osiągając wynik.1:57,13. Uczeń I LO w Pleszewie był ponadto szósty w biegu na 1500 metrów (4:09,18). Miejsca w czołowych dziesiątkach wywalczyło także tróje innych reprezentantów pleszewskiego klubu. Zuzanna Szczepaniak zajęła piątą lokatę w biegu na 400 metrów (60.44) oraz dziewiątą na dystansie 200 metrów (26.32). Dominika Szablewska rzuciła dyskiem na odległość 27,21m, zajmując dziewiątą pozycję. Tobiasz Bartczak finiszował z kolei na ósmym miejscu biegu na 2000 metrów z przeszkodami (6:49.33).