Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Leszek Bierła odznaczony za zasługi dla województwa wielkopolskiego

› Aktualności 7 miesięcy temu    10.10.2019
Redakcja
komentarzy 9 ocen 8 / 100%
A A A

Leszek Bierła, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie oraz radny sejmiku województwa wielkopolskiego został dziś odznaczony odznaką honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”

 

Odznaka honorowa „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” to wyróżnienie, nadawane osobom, jak również instytucjom czy organizacjom, które poprzez swoją działalność „wnoszą wybitny wkład w rozwój gospodarczy, naukowy, kulturalny i społeczny województwa wielkopolskiego”.

Dziś - z okazji uroczystości z okazji 75-lecia Ligi Obrony Kraju - zgodnie z decyzją zarządu województwa wielkopolskiego jeszcze z lipca ubiegłego roku - przyznano wspomniane odznaczenie właśnie Leszkowi Bierle.

+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Krzychu
7 miesięcy temu ocena: 50%  9
Widać, że zamiejscowy oddział Brejzy działa. Opłacane trolle, specjalnie piszące komentarze, pełne jadu i nienawiści. Stylu wpisów w komentarzach wskazuje, że "Miron", "Pomidor", "golonka_sojowa", z koziej d... "Patriota", "Wyborca", "Obserwator" to ta sama osoba
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
7 miesięcy temu ocena: 44%  8
Szybki odznaczony przed wyborami!!! Już lecę na niego zagłosować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ela
7 miesięcy temu ocena: 52%  7
Brawo Panie Leszku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PPL
7 miesięcy temu ocena: 58%  6
Podobno ten pan to super gość. Zasłużył to dostał. Pokowcom wyciska się jad.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michał
7 miesięcy temu ocena: 63%  5
Niesamowicie pełne jadu i głupie komentarze "Pomidora", "golonki sojowej" i "Mikrona". Czuć od was śmierdzącą won PO KO. Język nienawiści w całej krasie. I jak w takim przypadku głosować na PO KO ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ golonka_sojowa
7 miesięcy temu ocena: 47%  4
Drogi Michale, mój komentarz (cytat z serialu Alternatywy 4) był tylko żartobliwą odpowiedzią na pytanie Pomidora o zasługi pana Bierły. Nie wiem czy mój wpis był pełen jadu? - mogłem przecież napisać "czuć od was śmierdzącą woń PO KO". A odznaczonemu za wybitny wkład w rozwój gospodarczy, naukowy, kulturalny i społeczny województwa wielkopolskiego mogę tylko pogratulować (odznaczył się przy budowaniu zrębów...) :)
~ Miron
7 miesięcy temu ocena: 46%  3
nie wiem jakie i skad w ogóle ten pan ma plecy że tak długo jest na stanowisku które zajmuje. Ciekawe kto i po co to tak ciągnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Info
7 miesięcy temu ocena: 26%  2
Jak widzisz Miron, ten pan ma "plecy" nawet i twoich czyli w PO, PSL i SLD, bo oni pod przebraniem rządzą w Pleszewie i to od ponad 20 lat i nikt z nich nie próbował go usunąć że stanowiska.