Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWspiermayPleszewskie-A1

Możesz dostać nawet kilka tysięcy na gromadzenie wody. Sprawdź, jak to zrobić?

› Aktualności 2 dni temu 11:04    2.08.2020
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu rozpoczął nabór wniosków w ramach programu „Moja Woda” na lata 2020-2024.

 

Pojedyncza dotacja może sięgać 5 tys. zł.

 

Otrzymane środki mogą posłużyć na zainstalowanie przewodów odprowadzających wody opadowe – zebranie ich z rynien do zbiornika retencyjnego podziemnego lub nadziemnego, utworzenie oczka wodnego, montaż instalacji rozsączającej oraz elementów do nawadniania, czy też do innego sposobu wykorzystania zatrzymanej wody.

 

Udzielone w ramach ww. programu wsparcie finansowe będzie mogło zostać przeznaczone na zakup, montaż i uruchomienie instalacji, które pozwolą na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości objętej przedsięwzięciem. W efekcie, wody te nie będą odprowadzane na przykład do kanalizacji bytowo-gospodarczej, kanalizacji deszczowej, czy też do rowów odwadniających, za to będą mogły być wykorzystane (np. w celach gospodarczych).

SZCZEGÓŁY TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Szczeżuja
wczoraj 22:52 1
A za kradzież wody, powinny być dotkliwe kary, żeby bilans się wyrównał...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji