Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASoho A1_04_2020

Nagrodzili najaktywniejszych czytelników [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    13.02.2020
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Dobrzycka Gminna Biblioteka Publiczna - jak co roku - nagrodziła najaktywniejszych, młodych czytelników. W dwóch kategoriach wiekowych wyróżniono łącznie 17 dzieci.

Wśród przedszkolaków nagrody otrzymało pięcioro czytelników oraz ich rodziców, gdyż ta kategoria organizowana jest hasłem „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. - Gratulujemy zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Cieszymy się, że Państwo zdają sobie sprawę, jak ważne jest czytanie od najmłodszych lat. Czytanie rozwija wyobraźnię, ale pomaga też budować bliskość pomiędzy Wami i dziećmi – mówiła Ewa Balcer, kierownik dobrzyckiej biblioteki.

Najaktywniejszy Czytelnik Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrzycy 2019
- wyróżnieni w kategorii przedszkolaków:

1. Jan Kasprzak
2. Karolina Szukalska
3. Amelia Gęstwa
4. Magdalena Kordus
5. Antoni Gauza

Wśród dzieci starszych na liście nagrodzonych znalazło się 12 nazwisk. - Mamy grupę czytelników, która nagradzana jest od wielu lat. Najpierw byli na liście przedszkolaków, potem wskoczyli do starszych. Znamy się doskonale. Ale przykład idzie z góry. Mamy nagrodzone dzieci, ale widzimy, że również ich rodzice są aktywnymi czytelnikami – mówiła kierownik biblioteki.

Najaktywniejszy Czytelnik Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrzycy 2019:
1. Maksymilian Prusak
2. Kornelia Filipiak
3. Marika Gorzelańczyk
4. Nikodem Szukalski
5. Dominik Pulikowski
6. Lena Orlicka i Dagmara Szymkowiak (ex aequo)
7. Artur Lisiak
8. Michał Chinyere
9. Julia Słojewska i Olivier Prusak (ex aequo)
10. Anna Marszałek

Dyrektor GCK w Dobrzycy, Wojciech Maniak, dziękował i gratulował rodzicom. Osobne słowa skierował także do kierownik, Ewy Balcer. - Pani Ewa bardzo angażuje się w pracę biblioteki. Mamy tutaj różne warsztaty i spotkania, to miejsce żyje. Dzieci czują się świetnie w naszej bibliotece, za co bardzo dziękuję – mówił Wojciech Maniak.

Po rozdaniu nagród nastąpiła część artystyczna. Grupa teatralna z dobrzyckiej podstawówki, działająca pod kierownictwem Lidii Parysek, zaprezentowała spektakl „Nie ma tego złego”. Na koniec spotkania kierownik biblioteki oraz dyrektor GCK wręczyli Lidii Parysek honorowy tytuł „Przyjaciela biblioteki”. - Pani Lidia nigdy nam nie odmawia. Zawsze możemy na nią liczyć, za co bardzo dziękujemy – mówiła Ewa Balcer.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!