Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nasza starsza siostra świętowała 25-lecie

› U sąsiada› Jarocin ponad rok temu    3.10.2015
komentarzy 0 ocen 9 / 89%
A A A
Wizyta w studio. 25-lecie Gazety JarocińskiejWizyta w studio. 25-lecie Gazety Jarocińskiej fot. Karol Górski

„Gazeta Jarocińska” rozpoczęła świętowanie swoich 25. urodzin. Z tego powodu otworzyła redakcję. Na zwiedzających czekało mnóstwo atrakcji

Czytelnicy w ramach "Nocy z Gazetą" uczestniczyli w  grach i zabawach dla całych rodzin, był też specjalny quest z nagrodami!

Każdy, kto przyszedł, mógł spróbować swoich sił jako prezenter pogody w multimedialnym studio portalu jarocinska.pl. Chętni moglądali oglądać filmy prezentujące historię tygodnika. Dla gości były też kiełbaski z grilla,powstał także wyjątkowego muralu. Z dziećmi bawił się szczudlarz Alex, a Magdalena Wrześniewska uczyła, jak robić ozdoby z papierowej wikliny.

Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. jest wydawcą pięciu lokalnych tygodników: Gazety Jarocińskiej, Życia Pleszewa, Życia Gostynia, Życia Rawicza oraz Gazety Krotoszyńskiej 

Wydaje też miesiącznik rolniczy: Wieści Rolnicze


Zapraszamy do oglądania zdjęć na jarocinska.pl

+ 8 głosów: 9 (89%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!