Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nowi trenerzy w Stali

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    16.06.2020
Piotr Hain
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Prezes Tomasz Zawada w otoczeniu Mariusza Rybarczyka i Mariusza KułakaPrezes Tomasz Zawada w otoczeniu Mariusza Rybarczyka i Mariusza Kułaka fot. P. Hain

Mariusz Kułak poprowadzi drużynę seniorów Stali Pleszew w rozgrywkach V ligi. Rezerwy pleszewskiej drużyny szkolić będzie Mariusz Rybarczyk.

O ile Mariusz Rybarczyk jest powszechnie znany kibicom „kopanej” w naszym powiecie, to sylwetka Mariusza Kułaka jest, póki co, dość anonimowa. – Dzień dobry, nazywam się Mariusz Kułak. Jestem wychowankiem Polonii Środa Wielkopolska, od dziś zaczynam pracę w Stali Pleszew. Do tej pory prowadziłem wszystkie grupy młodzieżowe w Polonii, byłem też asystentem w kadrze Wielkopolski. Pełniłem ponadto funkcję asystenta trenera Czesława Owczarka w III lidze. To jest mój pierwszy klub poza Środą Wlkp., ale jestem gotowy na wyzwanie. Daleka podróż, ale mam nadzieję, że ta podróż będzie obfitowała w same sukcesy. Chciałbym z drużyną zrobić krok do przodu, ale to okaże się gdzieś tam w czerwcu za rok – przedstawił się 33-letni szkoleniowiec, którego ulubionymi klubami są Bayern Monachium i Lech Poznań. Oby „Stalówka” prezentowała pod jego wodzą równie efektowny styl gry. Witamy w Pleszewie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ klama
3 miesiące temu ocena: 29%  7
a ty jarock jestes czlowiekiem ze srodowiska masz taka wiedze.... wiec jestes zwykla meda spoleczna...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janek
3 miesiące temu ocena: 33%  6
Znowu odezwali się pleszewscy znawcy, dajcie chłopakowi najpierw w spokoju popracować a później go oceniajcie ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
3 miesiące temu 5
Nikt nie odbiera szansy temu trenerowi młodzieży tylko jak się przedstawia to powinien powiedzieć , że działa w dwóch klubach albo jest to nieprawdą... W artykule tego zabrakło ... Nie wolno hejtować ale pytać warto !
~ On
3 miesiące temu ocena: 0%  4
Oj dno, dna sięga
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
3 miesiące temu ocena: 79%  3
Czy ten Pan zachowuje swą funkcję w Polonii ? Moim zdaniem albo trener albo Dyrektor stadionu. Nie chwyta się dwóch srok za ogon... Jest jeszcze opcja, że skoro można godzić te dwie funkcje to Stal to mało znaczący klubik...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
3 miesiące temu 2
~do kibic :dodam także , że nawet w wielu klubach 3 ligi też.
~ kibic
3 miesiące temu ocena: 29%  1
taki jestes znawca a nie wiesz ze w 5 lidze trenerzy pracują po godzinach pracy ?? zresztą w 4 tez !!!