Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Nowy salon firmy Auto Centrum Lis marki Mitsubishi Motors w Kaliszu już otwarty!!

› Motoryzacja› Inne ponad rok temu    27.06.2019
Reklama
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

31 maja odbył się oficjalny Grand Opening salonu trzech marek z portfolio Auto Centrum Lis: Mitsubishi, Renault i Dacii, w którym uczestniczyło kilkuset gości – klientów oraz partnerów biznesowych. 

ludzie

Całe wydarzenie rozpoczęło się występem grupy akrobatycznej Arte-Crew. Głównym prowadzącym był Bartek Jędrzejak – znany i lubiany prezenter telewizyjny TVN, swoim występem i koncertem zaczarowali ambasadorzy firmy Auto Centrum Lis m.in. zespół Pectus oraz znany aktor i wokalista - Kacper Kuszewski. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się także m.in przedstawiciele zespołu koszykarskiego BM Slam Stal Ostrów i zespół Big Cyc.  

„Spotykamy się dzisiaj z okazji otwarcia nowego obiektu, w którym mieścić się będą marki Renault i Dacia oraz Mitsubishi. To ogromne przedsięwzięcie zajęło nam aż 3 lata i kosztowało wiele poświeceń oraz stresu ale warto było! Mamy jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, stworzyliśmy nowe miejsca pracy i poprawiliśmy komfort pracy dla naszego obecnego zespołu. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nowy salon zaskakiwał swoją funkcjonalnością, cieszył oko swoim wyglądem i był miejscem, do którego chętnie będą Państwo wracać.  ” - mówiła Malwina Lis, współwłaściciel firmy Auto Centrum Lis.

Podczas wieczoru tuż po występie wszyscy zaproszeni mogli zwiedzić cały obiekt oraz poznać jego funkcjonalność i nowoczesność. Klienci przy wejściu otrzymywali kupon konkursowy, który po wypełnieniu upoważniał ich do wzięcia udziału w losowaniu głównych nagród – były to dwa samochody marki Mitsubishi Outlander i Renault Kadjar oraz pakiety kosmetyczne o wartości 800zł od firmy Spa4Car.

Budowa obiektu była ogromnym przedsięwzięciem i pochłonęła 150 ton stali. Rozpoczęła się w 2016 roku i trwała aż trzy lata. Jest to olbrzymi obiekt o powierzchni ponad 3.000 metrów kw. Serwis posiada 12 stanowisk serwisowych - w tym 4 specjalistyczne. W salonie można skorzystać ze specjalnego stanowiska do obsługi online, które umożliwia pełną konfigurację samochodu przy tablecie. Uważamy, że w tym momencie jesteśmy jednym z większych i najnowocześniejszych salonów w Polsce. 


Zapraszamy do nowego salonu i serwisu marki Mitsubishi Motors
w Kaliszu przy ul. Łódzkiej 71
Pn.-Pt. 8:00-18:00
Sb. 8:00 -14:00


+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!