Oferta pracy: Junior Project Leader

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Junior Project Leader - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Firma Produkcyjno-Handlowa „PAULA”
Zakład Produkcyjny w Parzewie Parzew 14,
63-220 Kotlin

Junior Project Leader

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Technologia żywienia człowieka lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa żywności
  • Dokładność / precyzja
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych trendów oraz inspiracji przy pomocy udostępnionych narzędzi multimedialnych
  • Realizacja projektów technologicznych oraz nadzór nad nimi
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektowaniem i wdrożeniem nowych wyrobów
  • Prezentacja produktów firmy dla klienta

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport,)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w temacie na adres    mariola.wegner@paula.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu  Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest FPH PAULA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kaliszu, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia  procedury rekrutacji na stanowisko Junior Project Leader . Powyższa zgoda została wyrażona świadomie i dobrowolnie.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE