Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Pijany, kolizja i przekroczenie prędkości

› Aktualności› Na sygnale 6 dni temu    29.06.2020
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. Niedziela na drogach.

W niedzielne południe w miejscowości Bogusław policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki VW Golf, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 51 km/h.Godzinę później we Wronowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel, którym kierował 43-letni mieszkaniec gm. Gizałki. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie na urządzeniu pomiarowym wykazało promil alkoholu w jego organizmieinformuje asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy KPP w Pleszewie.

Z kolei i godz. 23.30 w Gizałkach na ul. 3 maja, 18-letni kierowca skody, mieszkaniec gm. Dobrzyca, na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu marki Audi, którym kierował 37-letni mieszkaniec Warszawy. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kTOŚ COŚ?
6 dni temu 1
A tymczasem na ulicy wschodniej policja pilnuje placu firmy transportowej p. Dryki może on ich wynajął do pilnowania tego placu że tak często tam stoją?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji