Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Piłka nożna. Mecz LKS Gołuchów. Karne na wagę trzech punktów

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    8.08.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
LKS po dwóch trafieniach Krystiana Benuszaka wygrał z Odolanovią 2:0LKS po dwóch trafieniach Krystiana Benuszaka wygrał z Odolanovią 2:0 fot. P. Hain

Piłka nożna. LKS Gołuchów. Dwa skutecznie wykonane rzuty karne przesądziły o wyjazdowej wygranej LKS-u Gołuchów nad Odolanovią.
 

MECZ PIŁKI NOŻNEJ. LKS GOŁUCHÓW

Już w 6’ padł pierwszy gol dla LKS-u Gołuchów. Sfaulowany w polu karnym był Konrad Chojnacki, a „jedenastkę” bezbłędnie wykonał Krystian Benuszak. Sytuacja powtórzyła się w 29’, ale tym razem poszkodowanym okazał się Szymon Młynarczyk.

- Mecz ułożyły te dwa karne. Pierwszy był ewidentny, w drugim przypadku był kontakt, ale to taki miękki karny moim zdaniem, aczkolwiek nie mam żadnych pretensji do sędziów. Cała trójka świetnie poprowadziła zawody – ocenił później Leszek Krutin, szkoleniowiec Odolanovii.

Wpływ na sam mecz miały koszmarne warunki pogodowe. 330C w cieniu, a na odkrytej odolanowskiej „patelni” zdecydowanie więcej. LKS Gołuchów umiejętnie kontrolował wydarzenia na boisku, tempa nie musiał forsować. Prowadzenie mógł natomiast jeszcze podwyższyć. Po jednym z rzutów rożnych, egzekwowanych przez Konrada Chojnackiego, piłka odbiła się od słupka. Bliski zdobycia gola był też Mateusz Szkudlarski, który minimalnie chybił po podaniu od Konrada Chojnackiego.

Nasz bramkarz, Tomasz Szymkowiak, w pierwszej połowie nie miał dużo pracy. Po przerwie musiał się kilka razy wykazać na przedpolu, obronił też dwa uderzenia miejscowych z dystansu.

- Dzisiaj warunki pogodowe spowodowały, że niełatwo się grało jednym i drugim. Zadecydowały dwa rzuty karne, ale one były skutkiem indywidualnych akcji. Mimo, że zagraliśmy trochę słabiej niż z Wartą Międzychód, to jednak odnieśliśmy zwycięstwo i z tego powodu bardzo się cieszymy – powiedział po meczu Maciej Dolata, trener LKS-u Gołuchów.

W jego zespole zadebiutował Jakub Skowroński, stając się 145 IV-ligowym reprezentantem LKS-u. Z kolei dla Grzegorza Kusia był to już mecz nr 440.

WYNIK MECZU:

ODOLANOVIA ODOLANÓW – LKS GOŁUCHÓW 0:2 (0:2)

 

SKŁAD LKS Gołuchów: Tomasz Szymkowiak, Paweł Majusiak (66’ Jakub Skowroński), Grzegorz Kuś Ż, Marcin Wandzel (80’ Paweł Stempień), Michał Grzesiek, Szymon Młynarczyk Ż (70’ Jakub Szymkowiak), Dawid Guźniczak, Dominik Domagalski, Konrad Chojnacki (70’ Maciej Marcinkowski), Adrian Hajdasz Ż (60’ Mateusz Szkudlarski), Krystian Benuszak

BRAMKI

0:2 – Krystian Benuszak (6’ z karnego)

0:2 – Krystian Benuszak (29’ z karnego)

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!