Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Piotr Janiak został nowym dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie

› Aktualności 3 miesiące temu    22.06.2020
komentarzy 74 ocen 3 / 0%
A A A
Piotr Janiak, nowy dyrektor PUP w Pleszewie. Piotr Janiak, nowy dyrektor PUP w Pleszewie.

Piotr Janiak został nowym szefem Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie. W walce o dyrektorski stołek pokonał jednego kontrkandydata.

 

Piotr Janiak jest długoletnim pracownikiem Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie. Od 7 lat pełni funkcje zastępcy dyrektora. Ma 37 lat, jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, Wydziału Informatyki i Zarządzania. Skończył też studia podyplomowe na Politechnice Poznańskiej z zakresu zamówień publicznych, a także z pośrednictwa i doradztwa oraz mechanizmów funkcjonowania strefy euro.

 

- W toku postępowania konkursowego wykazał się dobrą znajomością przepisów z zakresu ustroju samorządu terytorialnego, rynku pracy i instrumentów wsparcia, finansów publicznych i zamówień publicznych, bezpieczeństwa pracy oraz prawa administracyjnego – mówi starosta Maciej Wasielewski.

 

Podkreśla też, że Piotr Janiak poza odpowiednim wykształceniem i kwalifikacjami ma też spore doświadczenie w publicznych służbach zatrudnienia, wykraczającymi poza niezbędne minimum potrzebne do zajmowania tego typu stanowiska.

 

- Jako pracownik Powiatowego Urzędu Pracy, aktualnie od 7 lat na stanowisku zastępcy dyrektora, doskonale zna strukturę organizacyjną urzędu i zadania stawiane przed tą jednostką; posiada też nieodzowne doświadczenie w zarządzaniu zespołem. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się dużymi umiejętnościami interpersonalnymi – wskazuje starosta.

 

CZY NOWY DYREKTOR PLANUJE REWOLUCJE W PLESZEWSKIM POŚREDNIAKU? PRZECZYTACIE O TYM JUTRO W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA".

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (75)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ppppllll
3 miesiące temu ocena: 67%  75
Lepsze to niż PiSowiec co miał problem z układaniem zdań i w ogóle z wypowiadaniem się. Przetasowanie powinno nastąpić też gdzie indziej ale to może po wyborach. Za długo stołki grzeją te same osoby, stanowczo za długo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie życz nikomu co tobie nie miło
3 miesiące temu ocena: 100%  74
Chciałoby się powiedzieć, obyś ty PpppIIII miał w przyszłości problem z układaniem zdań i w ogóle z wypowiadaniem się.
~ stara
3 miesiące temu ocena: 63%  73
Dyrektor powinien być skuteczny i uczciwy , a Bierła taki był....i nie ważne czy z PISu czy z innej partii. Ładna miska jeść nie daje.
~ Pacano
3 miesiące temu ocena: 100%  72
Same Janiaki na tym portalu /dyr, bp/. Czy nie ma innych nazwisk?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
3 miesiące temu ocena: 100%  71
Same Janiaki na tym portalu /dyr, bp/ Czy nie ma już innych nazwisk ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ @.com
3 miesiące temu ocena: 88%  70
Biedny jest ten nowy szef Urzędu Pracy. Niestety, ale stając się urzędnikiem, automatycznie staje się osobą publiczną i z wszelkimi konsekwencjami powinna się taka osoba liczyć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Otucha
3 miesiące temu ocena: 65%  69
Znając Piotra znakomicie sobie poradzi w nowej - starej roli. Kompetencja, klasa i styl w jednym. Pokazał to nie raz, nie dwa. A, że są tacy, którym to nie odpowiada, świadczy tylko o ich małości, albo strachu przed zupełnie nowym stylem zarządzania. A może to zwyczajnie kwestia wychowania. . . Piotrze rada dla Ciebie-konsekwentnie rób swoje najlepiej jak potrafisz, bądź jak zawsze człowiekiem przez duże C, patrz dumnie w przyszłość, bo na to zasługujesz jak mało kto. Pamiętaj, że prawda zawsze się obroni. Nie przejmuj się opiniami zawistnych maluczkich, którzy do pięt nawet Ci nie dorastają i o zgrozo nigdy nie zdołają dorosnąć. Stąd ich skowyt i tupot nóżek. Żal mi ich, bo tak naprawdę tylko to im pozostało. Dziękujemy i pozdrawiamy.
~ KRAWIEC
3 miesiące temu ocena: 29%  68
LESZKU NAREŚCIE CIE TO SPOTKAŁO. A CO ZE STRUKTURAMI PIS NA ETETATACH ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wania
3 miesiące temu ocena: 17%  67
Aldona przestań pisać te pozytywne komentarze dla męża. Prawdy nie oszukasz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bon albo ton
3 miesiące temu ocena: 0%  66
Jeżeli już to Pani Aldona pozbawiona wychowania i kultury ruska Wanio. Niektórym bon-ton jest całkiem obcy. No ale czegóż oczekiwać po kimś, kto używa takiego Nicka.
~ Pleszewianka
3 miesiące temu ocena: 54%  65
Ludzie ! DLACZEGO sie czepiacie tego mlodego i kulturalnego czlowieka.Ma kwalifikacje ,doswiadczenie i o to chodzi.Od razu wszyscy znaja sie na kierunkach studiow i sa ananimowi i dlatego tacy bezczelni.Podpisz sie jeden z drugim pelnym nazwiskiem i krytykuj.Panie Piotrze ,niech pan nie przejmuje sie tymi wypocinami niedouczonych i zawistnych ludzi.Zawsze milo bylo z panem porozmawiac,chetnie pan pomagal i doradzal.Teraz zazdroszcza i wylewaja pomyje.Wara Wam nieudacznicy i zawistniki,a pan niech robi swoje najlepiej jak pan potrafi.Widzi pan,ze nawet w swojej wsi zazdrosza i wylewaja jad.Zycze duzo dobrego.Jeszcze pan udowodni ,ze chamstwo nie mialo racji.Glowa do gory !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kasia
3 miesiące temu ocena: 58%  64
A ty dlaczego się nie podpisujesz? Janiak jeszcze odpokutuje za to co zrobił swojemu szefowi - on doskonale wie. I błagam nie piszcie, że to porządny człowiek.
~ Foka
3 miesiące temu ocena: 100%  63
A kto jest zastępca obecnego dyrektora w PUP?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kadrowy
3 miesiące temu ocena: 100%  62
No jak kto ? - Janiak. A co , czy nie może pełnić dwóch funkcji ?
~ oreo
3 miesiące temu ocena: 83%  61
a ja powiem tak, baby w urzędzie pracy są bardzo niemiłe dla petenta poza tym urząd pracy nie przyjmuje wniosków o dofinansowanie dla nowych firm bo rzekomo nie ma pieniędzy a przecież to były środki unijne - czyli urzędowi nie zależy by osoby bezrobotne zakładały własną działalność gospodarczą ??? czy to nie dziwne?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PLESZSEW
3 miesiące temu ocena: 45%  60
Nie spotkałem niemiłych Pań w UP i tu cie zaskoczę, nienawidzę pis-u :)
~ stara
3 miesiące temu ocena: 88%  59
Oreo, miłe i niemiłe panie znajdziesz w każdym zakładzie pracy, ale to nie powód by zwalniać szefa dyscyplinarnie. Jeżeli nie ma pieniędzy z unii na dofinansowanie nowych firm to przecież pracownicy nie dają Ci ze swojej wypłaty.
~ analityk
3 miesiące temu ocena: 79%  58
Wykształcenie nowego urzędnika w zasadzie niezgodne z pełnioną funkcją, bo co ma wspólnego wiedza politechniczna z wiedzą o bezrobociu. Inżynier informatyk szefem Urzędu Pracy ! Paranoja. Widać, że starosta nie panuje nad kadrą powiatu.. Ten pan chyba nie zdaje sobie sprawy, że stanie się ofiarą na pożarcie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Antyanalityk
3 miesiące temu 57
Ludzie najpierw włączcie myślenie, a potem używajcie języków. Czytam na fb starostwa, że jest po Zarządzaniu na politechnice, dodatkowo fakultet z zamówień publicznych, następny z doradztwa i jeszcze z ekonomii. I kursy np z prawa administracyjnego, kontroli zarządczej, czy obsługi klienta. Za to więcej potrzeba? Gość nie traci czasu tylko rozwija się zawodowo. Teraz to tylko studia doktoranckie przed nim. Z ciekawości Analityk a Ty po jakim kierunku jesteś? Politologia, jarocin, czy po rolnictwie w marszewie?
~ Ja
3 miesiące temu 56
Kierunek kształcenia nie jest istotny. Ważne są kompetencje - to one decydują o umiejętnościach, które z kolei wpływają na wykonywanie zadań. Ukończenie najbardziej prestiżowych studiów na najlepszej uczelni nie gwarantuje zatrudnienia i nie świadczy o poziomie naszej wiedzy. Rynek pracy już dawno zaprzestał weryfikacji jedynie poprzez nasze wykształcenie - co z tego że masz dyplom jak nie masz umiejętności korzystania z wiedzy. Jeśli Pan Janiak ma kompetencje to nawet przy braku wykształcenia może być dobrym dyrektorem - popatrz na ludzi biznesu - większość z nich nie ma ukonczonych studiów albo ma wykształcenie niezgodnie z tym czym się zajmuje a mimo to osiągają sukcesy.
~ Magda
3 miesiące temu ocena: 67%  55
Marketing i zarządzanie to najmniej ambitne studia. W tym kierunku kształci każda, nawet najdalsza w rankingach uczelnia. To są studia dla osób nieambitnych. Skonczyłam ten kierunek i wiem, jak ciężko znaleźć pracę Załuję straconych lat
~ Kung fu panda
3 miesiące temu ocena: 60%  54
Ha Ha pracowniku pup, wstałeś, to zamiast zazdrościć zjedz porządne śniadanie, bo w końcu ktoś pracy będzie od Ciebie wymagał, a nie tylko loki koki fajki i Kung fu.
~ HAHA
3 miesiące temu ocena: 67%  53
tak to jest jak się kończy lipne studia - marketing i zarządzanie czy inny kierunek "do odbębnienia" to trzeba kończyć jeszcze dodatkowo 3 kierunki żeby mieć jakąś pracę.... to tak jak by stolarz wyuczył się jeszcze za mechanika, kucharza i murarza - istny bezsens
~ Pani ciekawostka
3 miesiące temu ocena: 33%  52
Broń nas Boże przed takimi analitykami. Czytaj ze zrozumieniem Analityk. Ten Pan jest po Zarządzaniu, a dodatkowo ma 3 kierunkowe podyplomówki.
~ Przymuszona bezrobotna
3 miesiące temu ocena: 55%  51
Może w końcu będzie można normalnie zarejestrować się w pupie bez obawy o łapankę na kursy u Kowcunia, czy jak w zeszłym roku mi pewna zjawiskowa panna proponowała jakiś kiczowaty kurs sekretarki. Żenada. Liczę na Pana Panie Janiak. Zrób pan porządek z tą prywatą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kryminał
3 miesiące temu ocena: 90%  50
Ale smród ! Tak się zastanawiam czy mieszkam w Pleszewie czy w Chicago, Palermo, a może w Neapolu ? Pilnie poszukiwany jest prokurator typy Eliot Ness lub Giovanni Falcone
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Onyx
3 miesiące temu ocena: 69%  49
Czyszczenie powiatu z członków PiS się rozpoczęło, informuję jednego pajaca z Platformy jeżdżącego czarnym mercem. Że eldorado się kończy a wy wszyscy malowani miłośnicy Pleszewa z Platformy . Pojedziecie w kajdankach. Razem z byłem burmistrzem. Długo nad wami pracowałem. Pozegnajcie się w domu z rodziną.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1 sekretarz
3 miesiące temu ocena: 75%  48
trzymam kciuki chodż wg. mnie to beton nie do ruszenia - ni to komuchy ni to PO trzymają się razem i ręka rękęmyje
~ stara
3 miesiące temu ocena: 71%  47
Ciekawe co zrobi starosta jak pan Bierła wygra w sądzie pracy i oby wygrał.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PSLczyk
3 miesiące temu ocena: 90%  46
stara - pan starosta do dymisji na pewno się nie poda, bo honor on ma w tyłku. Wyborców też.
~ MyToMy
3 miesiące temu ocena: 68%  45
Oświadczenie pana Bierły jest na facebooku pleszewnaszemiasto. Panie Leszku, życzymy wygranej w sądzie pracy. Niech cała prawda ujrzy światło dzienne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oszukiwany wyborca
3 miesiące temu ocena: 92%  44
Do dzisiaj pan starosta nie podał przyczyny zwolnienia pana Leszka Bierły. Zadaję pytanie - dlaczego ją zataja, dlaczego nie gra w otwarte karty? Z daleka czuć polityką i to taką, która śmierdzi obornikiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam
3 miesiące temu ocena: 100%  43
Nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu tego posta oraz biorąc pod uwagę wszystkie jego aspekty, doszedłem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż, albowiem i ponieważ, jak wspomniałem na początku nie jestem ekspertem. Jak dla mnie urząd pracy jest do likwidacji. Wszelkie inicjatywy mające na celu aktywizację osoby bezrobotny mogłby z powodzeniem przejąć MOPS i GOPS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ urzędnik
3 miesiące temu ocena: 100%  42
Zgadzam się z opinią Adama dot. likwidacji Urzędu Pracy, Pójdę dalej: uważam, że nastąpił czas na przeprowadzenie reformy administracji samorządowej poprzez likwidację powiatów. Ich kompetencje powinny przejąć gminy. Jest to jednak problem dla centrali czyli rządu. Mam nadzieję, żeczy wcześniej czy później nastąpi taka decyzja.
~ Sprawiedliwa
3 miesiące temu ocena: 75%  41
Ja również od pracowników tego samego pośredniaka słyszałam, że sam Pan Bierła w obecności tychże pracowników poprosił Pana Janiaka o wzięcie udziału w konkursie. Gdyby wasze teorie spiskowe były prawdą, a były szef wierzył w te brednie, to nie namaściłby swojego następcy. Chociaż tyle w tym wszystkim może mieć satysfakcji, że wygrał ten, na którego postawił. BRAWO!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Śmiecie zPleszewa.pl
3 miesiące temu ocena: 60%  40
Do konkursu każdy mógł się zgłosić i brać udział. Piotrek miał okazje i to wykorzystał.
~ Do Ja
3 miesiące temu ocena: 71%  39
To jest fakt. Bzdury to ty piszesz oskarżając o wyimaginowane brednie. Bierła poprosił Janiaka o kandydowanie. Proszę zapytać pracowników, albo zamilknąć. Tyle w temacie.
~ Ja
3 miesiące temu ocena: 47%  38
Co za bzdury, przestań go usprawiedliwiać. Janiak się sprzedał i tyle w temacie.
~ Ja
3 miesiące temu ocena: 50%  37
Jak mu nie wstyd, dla własnych korzyści sprzedać swojego pracodawcę. Karma powraca Janiak i spółka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MW
3 miesiące temu ocena: 56%  36
Zawsze wypowiadają się osoby, które jedynie zazdroszczą i nie mają wiedzy merytorycznej w tym temacie i nigdy nie pracowały na takim stanowisku...każdy widzi tylko pieniądze, a odpowiedzialności nikt. Jak ktoś uważa że wybór jest zły to trzeba było startować do konkursu ale skąd mieć do tego "jaja" - lepiej krytykować. Trzeba dać młodym ludziom szanse a pracę ocenić po czasie, a nie przed. Poruszanie rodziny i dożynek świadczy tylko jakim jest ktoś PROSTAKIEM. I proszę się nie wypowiadać za wszystkich mieszkańców Pacanowic bo ja tylko mogę Panu Janiakowi pogratulować. Jak Pan/i się wstydzi to proszę się podpisać z nazwiska a nie wypowiadać za wszystkich.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elrond
3 miesiące temu ocena: 88%  35
Młodym ludziom dać szanse, ale nie kosztem zniszczenia życia innych ludzi. Niezależnie w jakim wieku by byli.
~ Tomasz
3 miesiące temu ocena: 64%  34
Pokaż rękę panie Janiak bo palce już brązowe ustawa na maxa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prezes
3 miesiące temu ocena: 82%  33
Nic a nic o oświadczeniu Pana Bierły. Dziwne, że Gazeta Pleszewska zawsze szybciej podaje wszystkie informacje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lola
3 miesiące temu ocena: 63%  32
No prawda... Były dożynki...jaruzel przyjechał i powiedział słynne PLESZEWO... Tyle lat i potomkowie czerwonych na urzędach w nowej Polsce... Syn za ojca nic nie morze ale sam fakt ciągłości komuny w Pleszewie przeraża.. Panie Bierła, walcz Pan w sądzie pracy i wracaj!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miodek
3 miesiące temu 31
Ortografia niektórych przerasta...
~ Brak słów
3 miesiące temu ocena: 74%  30
No, panie Janiak ładnie pan Bierle podziękował. Szkoda słów, a on tak panu ufał.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec Pacanowic
3 miesiące temu ocena: 50%  29
Mieszkańcy Pacanowic przepraszają za Janiaka ! Wstyd tak sprzedać Pana Bierłe. Oj wstyd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiktores
3 miesiące temu ocena: 40%  28
Proszę się nie wypowiadać za wszystkich mieszkańców Pacanowic!!!
~ Aga
3 miesiące temu ocena: 64%  27
Ha....syn starosty ostatnich komunistycznych dożynek w ,,pleszewo,, Komuna w ppl a nie pal. Hahahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiktores
3 miesiące temu ocena: 50%  26
Zal Pani Ago d...e ściska czy co? Co ma wspólnego przeszłość Ojca do osiągnięć Syna?
~ PIT
3 miesiące temu ocena: 58%  25
Ciekawe z jakiej opcji polityczne jest ten pan ? Przypuszczam, że PSL. Dobrze byłoby to wiedzieć. Może ktoś ma wiedzę...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Foka
3 miesiące temu 24
A kto jest tą zastępczynią? Bo jakoś nie ma nigdzie oficjalnej informacji.
~ Ja
3 miesiące temu ocena: 80%  23
I Janiak i jego zastępczyni są z PSL - dziwi to kogoś?
~ opcja
3 miesiące temu ocena: 80%  22
Ciekawe też, kiedy napiszą z jakiej opcji jest zastępczyni dyrektora...
~ Zibi
3 miesiące temu ocena: 82%  21
Kolejny PSLowski (ZSL) karierowicz na stanowisku. Panie starosto melduje wykonanie zadania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PSLLLL
3 miesiące temu ocena: 67%  20
Zastepczyni dyrektora też z PSL
~ Ole
3 miesiące temu ocena: 80%  19
Absolutnie nie wierzę w uczciwość konkursów na stanowiska w samorządach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Urbach
3 miesiące temu ocena: 64%  18
Ciekawe ilu członków straci teraz pleszewski PiS skoro przewodniczący nie piastuje już funkcji dyrektora UP. :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam
3 miesiące temu ocena: 83%  17
Ilu członków zdobędzie teraz PSL? To pytanie za pytanie heh
~ Johny
3 miesiące temu ocena: 54%  16
Wykształcony doświadczony dynamiczny i zdecydowany apolityczny itd. Itp. Jakieś argumenty przeciw ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ trzeźwo patrzący
3 miesiące temu ocena: 100%  15
Pleszewianka - zapomniałaś o apolitycznych jakimi są Miłośnicy Pleszewa / PZPR, SLD, PO/, Stowarzyszenie Pleszewianie /PO/, pPzyjazny Samorząd /PZPR i SLD/. To wszystko jedna i ta sama klika
~ Pleszewianka
3 miesiące temu ocena: 75%  14
Apolityczne z PSL-u, doświadczony na plecach Bierły, a co do donoszenia to sami sobie dopowiedzcie.
~ Bruk
3 miesiące temu ocena: 69%  13
Apolityczny???/Doświadczony dzięki Bierle, więc mógł jeszcze te 3 lata poczekać, aż jego szef, który stworzył urząd pracy odejdzie godnie na emeryturę, a nie na BRUK.
~ Mieszkaniec powiatu
3 miesiące temu ocena: 60%  12
Kolezenska ustawka!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Masz co chciałeś
3 miesiące temu ocena: 40%  11
Tomasz. Wiele ludzi ma doświadczenie, wiedzę, wykształcenie, predyspozycje. Nie tylko ta jedna
~ Do Tomasz
3 miesiące temu ocena: 65%  10
Plesiewiaki woleliby kogoś miernego ale wiernego z pisu.
~ Tomasz
3 miesiące temu ocena: 58%  9
Ustawka ponieważ wykwalifikowany lokalnie urzędnik który ma doświadczenie, wiedzę, studia, predyspozycje dostał posadę. Lepiej ściągać kogoś z zewnątrz i go uczyć od podstaw jak działa urząd czy wziąć kogoś kto zna go od podszewki?
~ Mieszkaniec miasta
3 miesiące temu ocena: 38%  8
Bardzo dobry wybór! Świetny człowiek i bardzo kompetentny na dyrektora. Powiew świeżego powietrza w mieście!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kompetencja
3 miesiące temu ocena: 83%  7
To znaczy, że kompetencji nabrał dzięki pracy w urzędzie i dzięki byłemu już dyrektorowi....
~ Pan Piotruś
3 miesiące temu ocena: 85%  6
Palce zmieniają dziurę, to rzeczywiście jest "powiew świerzego powietrza w mieście"
~ Mieszkaniec miasta
3 miesiące temu ocena: 42%  5
@Przedsiębiorca podaj chociaż rzetelne argumenty. Wobec mnie Pan Janiak mocno pomógł, w trakcie był miły i kompetentny. Nie, nie znamy się prywatnie więc wszelkie zarzuty o "kolesiostwo" warto odpuścić ;)
~ Przedsiębiorca
3 miesiące temu ocena: 58%  4
Chyba najgorszy wybór z możliwych.