Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASoho A1_04_2020

Pleszew. Będzie kolejny Festiwal Kolorów

› Aktualności 3 dni temu 11:00    1.08.2020
Redakcja
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
Tak bawił się Pleszew na Festiwalu Kolorów w 2019 rokuTak bawił się Pleszew na Festiwalu Kolorów w 2019 roku

Pleszew. Dziś w Pleszewie odbędzie się kolejny Festiwal Kolorów. 

 

Festiwal Kolorów ponownie zawita do Pleszewa. Przypomnijmy: ostatni Kolor Fest odbył się pod koniec sierpnia minionego roku. Teraz imprezę zaplanowano na początek drugiego miesiąca wakacji.

CZYTAJ TAKŻE: Pleszew. Kolorowe zakończenie wakacji [ZDJĘCIA, WIDEO]

Festiwal Kolorów odbędzie się dziś, czyli 1 sierpnia na stadionie miejskim w Pleszewie w godz. od 17.30 do 20.00.

Podobnie jak przed rokiem nie zabraknie zabawy przy muzyce z DJ. Wstęp jest bezpłatny - jednak jak zaznaczają organizatorzy ze względów bezpieczeństwa na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pleszewiaków kliku
2 dni temu ocena: 100%  7
~ Pleszewiakó kilku minutę temu 3TRAGEDIA dzieje się w Pleszewie! W minionym tygodniu, "po cichu" WYCIĘTO KOLEJNE 8 - 10 STARYCH DRZEW rosnących na skrzyżowaniu ulic Targowa - Słowackiego wzdłuż drewnianego płotu przy posesji nr 28. Jeżeli my mieszkańcy miasta nie przeciwstawimy się tego typu działaniom Burmistrza i Starosty, Pleszew już w I połowie XXI w. stanie się pustynią. Poza tym chce się zapytać gdzie się podział pan Edward Karnicki – prezes pleszewskiego oddziału Ligi Ochrony Przyrody, gorący miłośnik ekologii i Pleszewianin Roku 2009, który tak wspaniale walczył o zielony Pleszew?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ młody
3 dni temu ocena: 88%  6
Gdzie są panowie burmistrzowie pleszewscy? Dlaczego nie przybyli na Apel Pamięci dla uczczenia 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, jaki miał miejsce na Placu kościelnym w dniu 01,08. Ewentualny urlop, czy wolna sobota nie usprawiedliwia nieobecności.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam
3 dni temu ocena: 88%  5
No, to rzeczywiście przykład dla młodzieży - nie neguję ani filmu, czy też festiwalu kolorów, ale każda rzecz czy wydarzenie powinno mieć swoje miejsce i czas. Czy dla tych imprez nie było innych terminów ? Serio?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ także Pleszewianin
3 dni temu ocena: 89%  4
To nie wszystko... W tym samym dniu czyli 1 sierpnia Dom Kultury Pleszew organizuje kino plenerowe prezentując film o ruchu hipisowskim lat 60-tych XX w. pt. "Hair". Warszawa, z pewnością również cała Polska w tym czasie śpiewa powstańcze piosenki a w Pleszewie na leżakach widzowie racza się filmem o zdziczeniu obyczajowym . Co za skrajność! Widać, że władze miasta i dyrektor DK zatracili rozsadek. Panie Burmistrzu - czekamy na zajęcie stanowiska w sprawie jw.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pleszewianin
3 dni temu ocena: 90%  3
Widzę, że lewactwo zawitało do pleszewskiego ratusza! Syreny w całym kraju wyją, w Pleszewie również ,Warszawa płacze składane są wieńce na grobach Powstańców Warszawskich a burmistrz Pleszewa organizuje lewacką imprezę dla młodzieży. SKANDAL - SKANDAL - SKANDAL Panie Burmistrzu - czekamy na oświadczenie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam
3 dni temu ocena: 88%  2
Jaki wstyd! Zamiast uczcić powagę Powstania Warszawskiego, młodym ludziom przekazać wartości patriotyczne, to wy jakieś kolorowe coś tam? Dlaczego nie szanujecie przeszłości ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ medyk
3 dni temu ocena: 92%  1
Witaj Coronavirus w Pleszewie i powiecie pleszewski !. Teraz wiemy, kto przyczynia się do jego rozpowszechniania . - Ano WŁADZE MIASTA PLESZEWA. Ciekawe ile osób zgromadzonych na tej imprezie będzie miało na twarzy maseczki i czy na niej obecne będzie pan Burmistrz Miasta i jego współpracownicy? .Jeżeli tak, to czy będą w maseczkach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji