Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Pleszew. Chcesz się zbadać na koronawirusa? Ruszyła rejestracja

› Aktualności 5 dni temu    22.05.2020
Redakcja
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Koronawirus. W piątek - 22 maja - ruszyła rejestracja osób, które chcą bezpłatnie przebadać się na obecność koronawirusa.

 

Przypomnijmy: w Pleszewie w dniach 25-27 maja uruchomiony zostanie mobilny punkt pobrań drive-thru. Akcja będzie miała miejsce na terenie parkingu Parku Wodnego "Planty". Zapisami na badania zajmie się wojewódzki sanepid.

CZYTAJ TAKŻE: W Pleszewie uruchomiony zostanie mobilny punkt pobrań drive-thru!

Jak poinformował dziś burmistrz Pleszewa, dziś - w piątek 22 maja - od godz. 8.00 ruszyła rejestracja w wojewódzkim sanepidzie.


Zapisy trwać będą do 26 maja (włącznie) w godzinach od 8.00 do 16.00 (w dni robocze) oraz od 10.00 do 16.00 (w weekend) pod numerem +48 61 656-80-75.

Badanie polegające na pobraniu wymazu odbywać się będzie wyłącznie w samochodzie, którym przyjechała badana osoba. W jednym samochodzie mogą przebywać maksymalnie cztery osoby poddające się badaniu.


Każdy z przebadanych mieszkańców otrzyma dostęp do wyników online, a w przypadku gdyby test dał wynik pozytywny, informację taką otrzyma także Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna (SANEPID) w Pleszewie.

Po badaniu każdy pojazd, którym przyjedzie osoba badana zostanie odkażony.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ człowiek w zamknieciu
5 dni temu ocena: 67%  3
Procedury ( a własciwie ich brak) przeprowadzania testów, publikowania wyników i informacjie o tym jakie bedą następne kroki w danym przypadku to pełna improwizacja i wolna amerykanka. Jak laboratorium się może pomylić w publikowaniu wyników ? (Jeśli oczywiście łaskawie opublikuje je po tygodniu od pobrania wymazu) wiem że pracują tylko ludzie i każdy ma prawo do błedu ale w tym wypadku powinien chyba istnieć system kontroli jakości, magister sprawdzić technika lub doktorant czy habilitant sprawdzić magistra zanim się pusci informację dla pacjenta, a od której ma zalezeć czy kolejne kilka lub kilkanaście dni spędzi w domu czy nadal w zamknięciu. A co jeśli od takiego badania/ wyniku ma zależeć czy podać jakiś lek ratujący życie ?? - Laboratorium się pomyliło ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zniecierpliwiony
5 dni temu ocena: 75%  2
Nie róbcie tego ,pozałujecie bo przez 1,5 miesiąca siedzicie w domu i nikt się nie interesuje tobą i twoja rodzina . A wyniki wychodzą raz ujemne a za dwa trzy dni dodatnie i kolejne dwa tygodnie w domu . A władze miasta a zwłaszcza władze państwa zapewniają ze opieka jest na najwyższym poziomie.Wymazy są pobierane z nie żadko tygodniowym opuznieniem a wyniki z laboratorium podaje wyniki po nastepnym tygodniu .Nie wspomne ze najgorzej mają osoby które w domu mają wynik ujemny bo po wyzdrowieniu Wszystkich jeszcze mają tydzień kwarantanny .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pleszew
5 dni temu ocena: 67%  1
Trzymać się od tego z daleka.