Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Pleszew. Ciekawy wykład o atrakcjach Wielkopolski

› Aktualności 2 miesiące temu    8.03.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. 17 marca o godz. 18.00 w pleszewskiej bibliotece odbędzie się wykład Aleksandry Warczyńskiej dot. atrakcji turystycznych Wielkopolski.

 

Aleksandra Warczyńska to specjalista ds. informacji turystycznej i regionalnej w Pracowni Krajoznawczej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Współautorka strony krajoznawczej www.regionwielkopolska.pl, organizatorka ponad stu autorskich wycieczek po Wielkopolsce w ramach cyklu: „Wielkopolska bez tajemnic” oraz licznych warsztatów o tematyce turystyczno-krajoznawczej. Autorka i opiekunka serii gier terenowych „Wielkopolskie Questy” oraz autorka bloga wielkopolskaciekawie.pl

Spotkanie z nią odbędzie się w ramach projektu "Biblioteczna Akademia Rozmaitości", któryt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu "Partnerstwo dla książki".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!