Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew Cup. Wygrana Stali Toplogistic

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    9.08.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stal Toplogistic PleszewStal Toplogistic Pleszew fot. P. Hain

Miało być sześć drużyn, skończyło się na trzech, ale turniej doszedł do skutku. Stal Toplogistic, przygotowująca się do występów w lidze wojewódzkiej młodzików, okazała się w Pleszew Cup najlepszą.

– Rozegraliśmy ze swoimi rywalami po dwa mecze. Białego Orła Koźmin pokonaliśmy 13:0 i 3:0. Z GKS-em Grębanin wygraliśmy 3:1 i przegraliśmy 2:3. Dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań zajęliśmy pierwsze miejsce – opowiedział Miłosz Twardowski, trener pleszewskiej drużyny. – Pierwotnie w zawodach miało uczestniczyć sześć drużyn. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa wycofały się zespoły APR Poznań i Polonii Środa Wlkp., a Astrze Krotoszyn w związku z wakacyjnymi wyjazdami zabrakło zawodników. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a najlepszy zespół – puchar. Organizatorzy zapewnili zimne napoje oraz owoce i drożdżówki – dodał Tobiasz Wojcieszak, koordynator rozgrywek. Zawody odbyły się 8 sierpnia na stadionie miejskim w Pleszewie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!