Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Pleszew. Duży sukces młodych naukowców z Pleszewa!

› Aktualności miesiąc temu    1.07.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Mikołaj Koło, Mikołaj Kłakulak oraz Filip Szafraniak pochodzą z Pleszewa. Ich projekt zdobył pierwsze miejsce na VII edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.Mikołaj Koło, Mikołaj Kłakulak oraz Filip Szafraniak pochodzą z Pleszewa. Ich projekt zdobył pierwsze miejsce na VII edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

Młodzi naukowcy - Mikołaj Koło i Mikołaj Kłakulak - absolwenci ZSP nr 3 w Pleszewie oraz Filip Szafraniak - absolwent ZSP nr 2 w Pleszewie, którzy są aktualnie uczniami ZST w Ostrowie Wlkp., zdobyli pierwsze miejsce na VII edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

 

Dzięki sukcesowi młodzi naukowcy już w pierwszej klasie szkoły średniej zdobyli promocję do szkoły wyższej. Ich projekt to model samochodu zasilanego wodorem. Warto dodać, że cała trójka pochodzi z Pleszewa - godnie reprezentując nasze miasto na tle naukowym.

Plany na najbliższy czas? Już teraz wiadomo, że młodzi ludzie pojadą na targi naukowe do Olsztyna lub Bydgoszczy, gdzie zaprezentują swój projekt i będą walczyć o wysokie stypendia.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tomasz Z
miesiąc temu 1
Willkie Brawa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji