Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Pleszew. Główne wejście do urzędu zostało otwarte

› Aktualności miesiąc temu    1.07.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. urzędu

Pleszew. Od dziś - 1 lipca - otwarto główne wejście do pleszewskiego ratusza.

 

Przypomnijmy: przez ostatnie miesiące trwał tu remont Biura Obsługi Interesanta, które zostało całkiem odnowione. Od teraz mieszkańcy mogą już z niego korzystać. Przywrócona zostaje również „pełna” obsługa mieszkańców.

CZYTAJ TAKŻE: Pleszew. Wejście do urzędu zostało odnowione [ZDJĘCIA]

- Sprawy można załatwiać bezpośrednio w wydziałach - przyznaje burmistrz Arkadiusz Ptak. Jak jednak dodaje, z powodu trwającej pandemii nie brakuje przy tym obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Przed wejściem mieszkańcy mają pomiar temperatury, obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu.

- Proszę o przestrzeganie wspomnianych zasad - zaznacza burmistrz.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Marmur
miesiąc temu ocena: 100%  1
Najważniejsza informacją roku!!!!!!! Czy nie mozna było otworzyć po cichu bez wołania pracownika z redakcji Z.Pl ? Przecież nowe wejście nie jest wydarzeniem na miarę miasta. To jest coś jak fontanna. Pochwały od Pleszewian za marmurowe wejście do ratusza nie będzie p. Burmistrzu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji