Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Pleszew. Kanalizacja niemal gotowa. Kiedy ruszy budowa ronda?

› Aktualności 14 dni temu    14.05.2020
Redakcja
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Przebudowa ul. Targowej to największa tegoroczna inwestycja drogowa w PleszewiePrzebudowa ul. Targowej to największa tegoroczna inwestycja drogowa w Pleszewie

Pleszew. Powoli kończą się prace związane z rozdziałem kanalizacji w ciągu ulicy Targowej w Pleszewie. Kolejny punkt zmian w tym miejscu - to kompleksowa przebudowa całej trasy - wraz z budową ronda na skrzyżowaniu z ul. Słowackiego i Bogusza.

 

O planowanej przebudowie ul. Targowej pisaliśmy już na naszych łamach. Przypomnijmy: to największa tegoroczna inwestycja drogowa, jaka realizowana będzie w Pleszewie. Niedawno miasto pozyskało na nią ok. 2,3 mln zł dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

CZYTAJ TAKŻE: Pleszew. To już pewne. Są pieniądze na remont ul. Targowej z budową ronda

W połowie kwietnia udało się rozstrzygnąć przetarg na tę inwestycję. Oferty złożyło w sumie pięć firm - najkorzystniejszą okazała się ta złożona przez Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe „Marzyński” z Jarocina. Zgodnie z informacjami po przetargu - koszty całej inwestycji powinny „zamknąć się” w okolicach nieco ponad 3,9 mln zł.

Co konkretnie zmieni się na ul. Targowej? Kiedy ruszą prace z przebudową ulicy? I kiedy się zakończą?

WIĘCEJ PRZECZYTASZ W NAJBLIŻSZYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zona
13 dni temu ocena: 100%  5
Wszechstronna firma, chyba jeden z budynków na Maliniu też wybudowali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czytek
14 dni temu ocena: 78%  4
"Pleszew. Kanalizacja niemal gotowa. Kiedy ruszy budowa ronda?" - koniec cytatu. Kogo wy redakcjo pytacie, czytelników ? To wy jesteście od informowania nas a nie odwrotnie. Chyba się wam coś tam i gdzieś tam pokićkało.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ III zmiana
13 dni temu ocena: 75%  3
Gdyby tenże portal miałby stać się "poważny", mało kto by tu zaglądał, a wtedy nie zarobiliby na reklamach. Śmiem twierdzić, że znaczna część internautów zaglądają tutaj dla rozrywki, a nie po wiarygodną informację. Łatwizna zawsze jest tandetą a tak jest tutaj. Nawet poważnego tekstu napisać nie potrafią.... Ileż to już padło słów krytyki pod adresem tutejszych "dziennikarzy" - Bóg jedyny wie. Ciekawe czy tą tandetę dostrzega szefostwo z Jarocina?
~ emma
13 dni temu ocena: 80%  2
jarock - czyżby ten portalik istniał po to, żeby zachęcać do kupowania papieru ? Tandeta tutaj panuje i nic więcej.
~ jarock
13 dni temu ocena: 38%  1
Gdybyś umiał czytać to byś wiedział... " Więcej przeczytasz w najbliższym, papierowym wydaniu Życia Pleszewa" - WIELKIMI LITERAMI NAPISANO.