Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Pleszew. Kino „Hel” pozostanie zamknięte. Będą jednak seanse plenerowe

› Aktualności miesiąc temu    5.06.2020
Redakcja
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Kino „Hel” w Pleszewie - pomimo „przyzwolenia” rządu na otwarcie tego typu instytucji - nadal pozostanie zamknięte. Powodem jest m.in. zaplanowany remont w budynku. Amatorzy filmów mogą jednak liczyć na inną atrakcję - kino plenerowe, które wystartuje w Pleszewie podczas wakacji.

 

 

Jak informują władze pleszewskiego domu kultury, decyzja o zamknięciu wynika m.in. z aktualnej sytuacji na rynku.

- Kino, jako instytucja, ściśle uzależniona jest od producentów i dystrybutorów filmowych. Wszystkie kluczowe premiery filmowe oraz nowe produkcje zostały wstrzymane lub przeniesione na jesień tego roku - przypominają pracownicy domu kultury.

Warto też dodać, że czas zamknięcia kina ma zostać wykorzystany na przeprowadzenie remontów: m.in. wymianę sieci sanitarnej oraz malowanie sali.

Amatorzy kina będą mogli jednak liczyć na oglądanie filmów - w plenerze.

- Dom kultury wychodząc naprzeciw naszym widzom przygotowuje letni repertuar plenerowy, który będzie prezentowany na parkingu Zajezdni Kultury - zapowiadają już dziś władze domu kultury.

Szczegóły będą podawane na bieżąco.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ delfin
29 dni temu ocena: 100%  3
A może lepiej w amfiteatrze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ projektor
miesiąc temu ocena: 88%  2
Rozumiem, że fotele z kina będą zdemontowane i ustawione na parkingu zajezdni.. A gdzie będzie stała kasa? Takie kino powinno być za darmochę. A jak będzie deszcz padał, czy każdy widz otrzyma parasol? Nie wygłupiajcie się. Nie udawajcie, że pracujecie.Czy maseczki będą obowiązkowe?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gregor
29 dni temu ocena: 86%  1
Ależ o to chodzi. By nikt nie widział o co chodzi. I nikt nawet nie zapyta.