Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASoho A1_04_2020

Pleszew. Koronawirus. Nowe przypadki zakażeń w naszym powiecie

› Aktualności 4 dni temu    31.07.2020
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Koronawirus. Wśród 59 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce są cztery osoby z powiatu pleszewskiego.

 

Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u 4 osób z powiatu pleszewskiego. Są to: 50-letni mężczyzna, 71-letni mężczyzna, 44-letnia kobieta i 69-letnia kobieta. Wszyscy przebywają w izolacji domowej. 

 

W całym kraju potwierdzono dziś  657 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 

 

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 3741 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 198 osób zmarło, a 2624 wyzdrowiało.

 

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pleszewiaków kilki
2 dni temu ocena: 100%  2
~ Pleszewiakó kilku minutę temu 3TRAGEDIA dzieje się w Pleszewie! W minionym tygodniu, "po cichu" WYCIĘTO KOLEJNE 8 - 10 STARYCH DRZEW rosnących na skrzyżowaniu ulic Targowa - Słowackiego wzdłuż drewnianego płotu przy posesji nr 28. Jeżeli my mieszkańcy miasta nie przeciwstawimy się tego typu działaniom Burmistrza i Starosty, Pleszew już w I połowie XXI w. stanie się pustynią. Poza tym chce się zapytać gdzie się podział pan Edward Karnicki – prezes pleszewskiego oddziału Ligi Ochrony Przyrody, gorący miłośnik ekologii i Pleszewianin Roku 2009, który tak wspaniale walczył o zielony Pleszew?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ medyk
3 dni temu ocena: 100%  1
Będą kolejne zachorowania Miasto organizuje festiwal kolorów. Znowu o Pleszewie będzie w kraju głośno, może znowu znajdziemy się w czołówce. Dziwi mnie milczenie pleszewskiego Sanepidu, dlaczego nie zapobiega zarazie pozwalając na organizację tej imprezy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji