Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. Na ul. Słowackiego koparka uszkodziła gazociąg

› Aktualności miesiąc temu    10.08.2020
Redakcja
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum / zdjęcie poglądowe

Pleszew. Ulica Słowackiego. Uszkodzenie rurociągu gazowego. Dziś rano - podczas prac na ul. Słowackiego w Pleszewie doszło do uszkodzenia gazociągu.

 

Zgłoszenie o uszkodznej rurze wpłynęło ok. 8.50.

- Do zdarzenia doszło w Pleszewie na ul. Słowackiego podczas wykonywania prac ziemnych. Zostało powiadomione pogotowie gazowe - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

Na szczęście, jak informują służby, nie wystąpiło zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców.

- Nie była konieczna ewakuacja osób. Gaz został zakręcony i już nie wydobywa się na powierzchnię - informuje rzecznik policji.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ propan butan
miesiąc temu ocena: 100%  9
Gdzie jest BHP-owiec Przedsiębiorstwa Komunalnego, jakie było jego działanie w sprawie? W Pleszewie remonty dróg są zagrożeniem bezpieczeństwa mieszkańców, również pod względem ekologicznym - WYCINKA DRZEW. Oczekujemy od Życia Pleszewa dalszego ciągu informacyjnego w sprawie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zagrożony obywatel miasta
miesiąc temu ocena: 100%  8
Zatrważające ! Uszkodzono rurociąg, spowodowano zagrożenie, przyjechało pogotowie, zakręcono zawór i po wszystkim ?????? Czyżby nic się nie stało? Normalka? . A z odpowiedzialnością kierownika budowy, pracowników który spowodowali zagrożenie co będzie ? Co na to policja, gdzie jest prokurator. Czy dochodzenie wszczyna się tylko gdy nastąpi tragedia ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ baranek show
miesiąc temu ocena: 100%  7
to co oni tam mapki nie mają? co za patałachy... dobrze ze ktoś peta nie rzucił bo by było BUM po prostu cud że nie ma tragedii - a co do drzew to głupotą jest wycinać stare piękne drzewa dające cień i tlen po prostu jakiś debil to wszysko planuje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawnik
miesiąc temu ocena: 100%  6
Sprawą powinien zająć się prokurator z urzędu. Zostało spowodowane zagrożenie życia.
~ Język polski.
miesiąc temu ocena: 100%  5
Gaz został zakręcony - informuje rzecznik policji. Zakręcony może być słoik, również śledź po sztormie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam
miesiąc temu ocena: 100%  4
Już w czwartek w parku było czuć taki dziwny zapach gazu, ale myślałem, że to spaliny maszyn. Swoją drogą to bardzo opornie im idzie ta praca. Siedzę czasem na ławeczce i obserwuję - brakuje nadzoru. Czy władze miasta i powiatu interesują się tym, co się tam wyprawia? Drzewa wycinają tak sobie, jak chwasty w ogródku. Bałagan, brak kontroli - tego chcemy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ork
miesiąc temu ocena: 100%  3
Nieźle...pełen profesjonalizm... Przy okazji, dlaczego wycięto wszystkie drzewa na ulicy Targowej...rozumiem wycinkę w pierwszym etapie prac, ale te, które wycięto niedawno w czym przeszkadzały? Na ogrodowej robotnicy uszkodzili drzewo, blisko szkoły.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Geodeta
miesiąc temu ocena: 100%  2
Pytam sie czy nie ma nanosezenia na mapy instalacji ziemnych i kto za to ponosi odpowiedzialnosc .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lipa w Pleszewie zakwita
miesiąc temu ocena: 100%  1
Niebezpiecznie staje się zamieszkiwać w Pleszewie: starostwo zarażone koronawirusem /wcześniej szpital/, nieodpowiedzialni budowniczy dróg, totalna wycinka drzew, nieodpowiedzialna władza sprzyjająca rozsiewaniu wirusa na Ziemi Pleszewskiej / organizacja imprez plenerowych/, ...