Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASoho A1_04_2020

Pleszew. Na ul. Spornej wykopano granat

› Aktualności 11 miesięcy temu    13.09.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Witek Matuszczak

Pleszew. Dziś na ul. Spornej w Pleszewie, podczas prac remontowych na terenie Bractwa Kurkowego, wykopano granat.

 

Wiadomość o niewybuchu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Jak relacjonuje, na miejscu trwa obecnie wymiana ogrodzenia - na terenie obiektu Bractwa Kurkowego.

- Granat wykopałem przypadkiem przy pracach, które wykonujemy - relacjonuje pan Witek Matuszczak. Jak dodaje, aktualnie policja czeka na saperów z Inowrocławia.

[AKTUALIZACJA: 18:30]

Pleszewska policja potwierdza nam zdarzenie.

- Podczas prac na jednej z posesji przy ul. Spornej został wykopany granat z czasów II wojny światowej. Na miejsce przyjechała grupa saperów z Inowrocławia, która zabezpieczała granat - komentuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Starszy
11 miesięcy temu ocena: 83%  1
Przecież tam były okopy JW do trenowania m. in. rzutu granatem, więc ten granat na 101 % był granatem ćwiczebnym :-) a bie niewybuchem, ba w nim nie miało co wybuchać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji