Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Pleszew. Nowy kierownik w urzędzie

› Aktualności ponad rok temu    10.03.2019
Redakcja
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Rozstrzygnięto konkurs na kierownika wydziału gospodarki komunalnej w Pleszewie.

 

 

Rozstrzygnięto konkurs na kierownika wydziału gospodarki komunalnej w Pleszewie. Został nim Przemysław Kaleta z Czerminka.

Przypomnijmy: wakat w „komunalce” pojawił się po roszadach kadrowych w urzędzie. Dotychczasowy szef - Roman Łukasik - został kierownikiem nowo utworzonego wydziału - gospodarki nieruchomościami i planowania przestrzennego

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PPL
ponad rok temu ocena: 76%  7
dosyć uważnie od wielu lat obserwuję działania naszym samorządowców i niestety stwierdzam że Pan Burmistrz w tym krótkim okresie rządzi w sposób fatalny. A wydawało mi się że nic gorszego niż Marianek nam / mieszkańcom nie może się już trafić. Wielka szkoda: uczeń zaczyna przerastać mistrza ? .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dociekliwy
ponad rok temu ocena: 18%  6
Napisz proszę, co masz na myśli pisząc o fatalnych rządach?
~ Niezrozumiale
ponad rok temu ocena: 100%  5
Najfajniejsze jest wpis że były dyr domu kultury został wybrany W to procedury naboru kandydatów stwierdzono, że wiedza i doświadczenie wymienionego kandydata jest odpowiednia i wystarczająca do prawidłowego i efektywnego pełnienia obowiązków na wymienionym stanowisku. gdzie w na blogu u kogoś tam pisze ze był jedynym kandydatem na to stanowisko więc o co chodzi wybrano go z pośród czy był jedyny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomekw
ponad rok temu ocena: 85%  4
Patrzcie jak to się w Pleszewie odbywa artykuł na tej stronie sprzed kilkunastu dni i w komentarzach już ktoś przewidział iz wygra osoba z Czerminka a tu proszę ... sami państwo ocenicie jak to się dzieje w prywatnym folwarku http://www.zpleszewa.pl/artykuly/pleszew-kto-stracil-prace-w-urzedzie-a-kto-awansow,96707.htm https://www25.zippyshare.com/v...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Traktor
ponad rok temu ocena: 24%  3
Szanowny czytelniku, informacja dotycząca wyboru kierownika z Czerminka została podana do publicznej wiadomości 25 lutego czyli 15 dni temu, komentarz o którym piszesz pojawił się 12 dni temu czyli po podaniu do publicznej wiadomości. Nie ma tu żadnej sensacji. Gdzie ten twój spisek?
~ Tomekw
ponad rok temu ocena: 84%  2
oczywiscie 2 link do screena komentarzy jakby nagle znikneły po odpowiednim telefonie z urzędu do redakcji
~ Pleszewianka
ponad rok temu ocena: 100%  1
Z PSL-u?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji